Mynet’in All In One Subscription System’ı ile Tüm Raporlarınıza Kolayca Erişin

Birçok büyük şirketin aktif olarak kullandığı abonelik iş modeli, şirketler için istikrarlı bir gelir akışı oluşturur. Bu sistemde müşteriler; belirli bir ürün ya da hizmet karşılığında haftalık, aylık ya da yıllık olarak yinelenen abonelikler satın alır. Böylece müşteriler, istedikleri ürün ya da hizmete sürekli olarak ulaşabilirken şirketler de müşterileriyle daha güçlü ilişkiler kurarak müşteri bulma ve elde tutma maliyetlerini azaltabilir. Ayrıca güçlü bir gelir kaynağı inşa edebilir.

Abonelik sistemi, raporlama da dâhil olmak üzere birçok farklı bileşenden oluşur. İyi bir raporlama modülüne sahipseniz iş süreçlerinin ilerleyişini aktif olarak kontrol edebilirsiniz. Analitik verileri kullanarak sunduğunuz tekliflerde, abonelik paketlerinde ve fiyatlandırmalarda doğru iyileştirmeler yapabilirsiniz. En çok tercih edilen, abone dostu ürün ya da hizmetleri belirleyebilir; ilgi görmeyenleri sunmayı bırakabilirsiniz. Raporlamanın sağladığı veriler sayesinde işinizi günden güne geliştirebilirsiniz.

Mynet’in All In One Subscription System’ı ile Tüm Raporlarınıza Kolayca Erişin

Mynet, Google GNI 2023 Projesi ile All In One Subscription System’ı hayata geçirdi. Medya şirketlerine ve bireysel kullanıcılara abonelik sistemine geçiş için etkili çözümler sunan proje, tüm abonelik hizmetlerinin tek bir merkezden yönetilmesine olanak tanır. Bu hizmetler arasında öne çıkanlardan biri de yetenekli raporlama modülüdür. Peki, sistemin raporlama modülünde neleri bulabilirsiniz?

  • Yeni abone sayısı, toplam büyüme, abonelik yenilemelerine dayalı büyüme, iptal oranları, toplam kazanç ve kullanıcı başına ortalama gelir gibi bilgileri 30 gün, 6 ay ya da 1 yıl için filtreleyerek görüntüleyebilirsiniz.
  • Mevcut abonelerin ve yeni abonelerin sunduğunuz paketlere göre dağılımlarını, paket yükseltmeyi tercih eden aboneleri görebilirsiniz. Ayrıca paketini düşüren müşterilerinizin sayısını da takip edebilirsiniz.
  • Ödeme anında hata alınma durumlarını, iade edilen abonelikleri, gelir kaybını ve net gelir kaybını sistem üzerinden izleyebilirsiniz.
  • Raporlara uygun olarak bildirim ve e-mail alabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra ayrıntılı analizler, grafikler ve hesaplamalarla abonelik sistemi hakkındaki tüm bilgilere erişebilir; böylece sistemi en iyi şekilde yönetme imkânına sahip olabilirsiniz. Siz de sisteminize kolayca entegre edebileceğiniz bir abonelik çözümü arayışındaysanız All In One Subscription System’ı tercih edebilirsiniz. Aboneliklerinizle ilgili tüm verileri tek bir merkezden yönetebilir, analiz ve raporlarınıza anlık olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Özel İçerikler Burada: Diğer Yazıları Kaçırmayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel