En İyi Türk Torrent Siteleri

Yerli torrent siteleri bir önceki yazımızda yer verdiğimiz “En İyi Torrent Siteleri” kadar ilgi görüyor. Türkiye’deki öne çıkan Torrent sitelerine baktığımızda, genellikle film, dizi ve oyun gibi dosyaların hepsini bir arada değil de, her sektörü ayrı ayrı ele alan siteler olduğunu görüyoruz. Aslına bakılırsa hepsi bir arada torrent siteleri yerine, tek bir sektöre yönelmiş torrent siteleri kullanıcılar açısından daha avantajlı gibi görünüyor. Türk torrent siteleri yazımızı 2023 Ocak ayı için güncelledik.

Bu durumu, özellikle oyun tutkunları açısından değerlendirdiğimizde, kullanıcı oynamak istediği oyunu indirmek için girdiği torrent sitesinde, film ve dizi gibi dosyaların arasında kaybolmadan oyununu indirebiliyor. Film ve dizi tutkunları için de aynı şey geçerli. Sadece bu dosyalara özel torrent siteleri, kullanıcıların zamandan kazanmasını sağlıyor.

Türkiye’deki internet kullanıcının tercih ettiği En İyi Türkçe Torrent Siteleri listemize geçme vakti geldi.

Editör notu:

Türkçe olmayan içerikler için (Altyazılı film, program, oyun vb..) dünya genelinde yayın yapan global torrent sitelerini tavsiye ediyoruz. Seed sayısı (besleyen kaynak) fazla olduğu için yüksek hızlarda indirme yapabilirsiniz. Bunun için “En iyi torrent siteleri” yazımıza bakabilirsiniz. Türkçe film, dizi, belgesel veya dublajlı film gibi içerikler için yerli torrent sitelerini kullanın. Maalesef bir çoğu davetiye istemektedir.

2 Ocak 2023 Düzenleme:

  • Torrentden oyun indirmek istiyorsanız “fitgirlrepack torrrent” sitesi bu konuda en iyisidir. Şiddetle tavsiye ederim.
  • Film indirmek istiyorsanız “Yify torrent” sitesi bu konuda en iyisidir. Bu sitelerde seed sayısı çok iyidir.
  • Yerli film ve yerli dizi, dublajlı içerikler için yerli torrent sitelerinden başka çözüm yok.

En İyi Türkçe Torrent Siteleri

1. Torrentoyunindir.com

Hızlı ve göz yormayan kullanıcı dostu bir ara yüze sahip olan torrent sitesi En Yeni Oyunlar, En Çok İndirilen Oyunlar ve En Beğenilen Oyunlar gibi kategorileri ile kararsız kullanıcıların karar vermesini kolaylaştırıyor. Siteyi kullanırken tek dikkat etmeniz gereken nokta, herhangi bir oyunun torrent indirme sayfasında, en üstteki büyük TORRENT İNDİR butonuna değil de, sayfanın sağ alt köşesinde yer alan TORRENT İNDİR butonuna tıklamanız. Çünkü ilk baştaki büyük buton, sizi torrent’e değil reklama yönlendiriyor.

 

2. BitTurk.net

Siteye normal giriş yaptığınızda “Mahkeme kararıyla engellenmiştir” yazsa da VPN veya Proxy uygulaması ile kolayca girebiliyorsunuz. Önerim Safari kurun sisteminize. Safari’nin ip saklama özelliği ile istediğiniz yasaklı siteye girebilirsiniz. 2023 Ocak ayı itibarıyla normal bir şekilde de siteye giriş yapılabiliyor. Site davetiye sistemi ile çalışıyor.

3. TurkSeed.com

Kapanan Arena-TR’nin tecrübeli paylaşımcılarının toplandığı ve davetiye sistemi ile çalışan güzel bir topluluk. 2023 Ocak ayında halen çalışıyor. Ama yeni üyelik alımları kapalı. (Aralık ayında yaptığım kontrollerde açılmış görünüyor.)

Site davetiye sistemi ile çalışıyor.

4. Fulltorrentoyunindir.net

Listede olması gereken yerli torrent sitelerinden birisi de FullTorrentoyunindir.net sitesi. Birkaç yıldır kesintisiz hizmet veren bu site oldukça sade görünümü ve içerisinde binlerce oyun barındırması ile dikkat çekiyor. Üstelik üye olmanız da gerekmiyor.

İndirme linkini bulmak için çok uğraştım. Ama gözümün önündeymiş. Siz de aramayın diye aşağıya ekran görüntüsü ekliyorum.

 

Site ne yazık ki son birkaç aydır güncellenmiyor.

5- Torrentoyunindir.fun

Eski adı TorrentAbi’ydi. Alan adını değiştirdi. İsminden de anlaşılabileceği gibi oyun içerikleri var. Ancak programlar da paylaşılmış. Geniş bir arşive sahip.

Yeni eklenen siteler:

  • TurkTorrent.us: Davetiyesiz üye alınmıyor. Davetiye bulmalı ya da VIP üye olmalısınız.
  • Torrent-turk.de: Halen aktif bir yerli torrent sitesi. Davetiye bulmalı ya da VIP üye olmalısınız.

2023’ün en iyi Türkçe Torrent siteleri listemize eklemek istediğiniz yerli torrent sitesi varsa yorum kısmından gönderebilirsiniz. Sizin de torrent siteniz varsa ustaicalik@gmail.com’a bir davetiye yollayarak incelememizi sağlayabilirsiniz.

Ayrıca şu yazılara da bakabilirsiniz:

  • Yasaklı Sitelere Girişte iPhone ve iPad’de VPN Kullanma (2021 güncel)
  • Ücretsiz ve açık DNS sunucuları – Sürekli güncel
  • Dünyanın en iyi torrent siteleri

[Liste en son 2 Ocak 2023 tarihinde güncellenmiştir. Kapatılan siteler silinmiştir. Yerlerine yeni siteler eklenmiştir.]

İlginizi çekebilecek konular

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel