YouTube Story Videoları Nasıl İndirilir ?

Günümüz internet sosyal medya platformlarında bildiğiniz üzere insanların anlık olarak durum paylaşabildikleri ve 24 saat sonrasında otomatik olarak silinen bir story özelliği bulunmaktadır. Bizlerde bu yazımızda sizler için youtube story indirme, youtube hikaye indirme, youtube hikaye nasıl indirilir gibi başlıkları cevaplayarak sizleri bilgilendireceğiz.

Genel olarak hikaye özelliği bildiğiniz üzere snapchat, instagram, facebook gibi platformlarda kullanılmaktadır ve kullanım oranı olarak da büyük bir kitle bulunmaktadır. Son zamanlarda youtube uygulaması içerisinde gelen güncellemeler ile birlikte artık youtube’da da hikaye özelliği bulunmaktadır. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza geçerek bizleri hangi adımların beklediğine göz atabiliriz.

Bir diğer yazımız olanyoutube arka planda çalıştırma yazımıza göz atabilir ve bu faydalı bilgiden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

YouTube Hikaye Nasıl İndirilir ?

  • İlk olarak youtube” uygulamasına giriş yapıyoruz.
  • Takip ettiğiniz bir kanalın hikaye” bölümüne giriyoruz.
  • Buradan ise indirmek istediğiniz story’e” tıklayarak açıyoruz.
  • Şimdi ise Paylaş” butonuna tıklayarak “bağlantıyı kopyala” diyoruz.
  • Bağlantıyı kopyaladıktan sonra tarayıcımızdan “SaveFrom.net” sitesine giriyoruz.
  • Kopyaladığımız bağlantıyı buraya yapıştırarak “indir” butonuna tıklıyoruz.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra artık kolayca istediğiniz kadar youtube story indirme işlemini gerçekleştirmiş olacaksınızdır ve cihazınızın indirilenler klasörüne hikayeler inmiş olacaktır.

Son zamanlarda özellikle youtube hikaye özelliği popülerliği artmaya başlamış durumda ve bende bu konu ile alakalı sorulara yönelerek sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayım. Sizlerde aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi bırakabilir, youtube story kullanıp kullanmadığınızı belirtebilirsiniz.

Yolculuğa Hazır Mısınız? İlgili Bağlantılara Göz Atın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel