WhatsApp’ta Bulunan Mesajları Telegram’a Aktarma

Son zamanların en popüler hale gelen mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi olan telegram, aldığı güncellemeler ile birlikte kullanıcıların istekleri doğrultusunda devam etmektedir. Kullanım oranı hızlı büyümeye devam eden telegram uygulamasında bildiğiniz üzere 7.4.1 sürümü ile birlikte bazı özellikler gelmiş durumda ve bunlardan bir tanesi de telegram’dan whatsapp’a mesaj gönderme seçeneğidir. 

 

WhatsApp kullanıcıları yıllardır kullanım sağlaması ile birlikte maallesef gizlilik politikası kararıyla alternatif mesajlaşma uygulamalarına geçmeye başlamış durumda. Bu yüzden whatsapp üzerinde ki önemli bir mesajınız varsa birazdan anlatacağımız yöntemler ile birlikte çok basit bir şekilde mesajlarınızı Telegram uygulamasına aktarabilecek ve oradan konuşmaya devam edebileceksiniz.

 

WhatsApp’ta ki Mesajlar Telegram’a Nasıl Aktarılır ?

  • İlk olarak WhatsApp uygulamamızı açıyoruz.
  • Buradan Telegram’a Yüklemek istediğiniz mesaja girin.
  • Şimdi ise Seçenekler kısmından Sohbeti Dışa Aktar‘a tıklayın.
  • İsteğinize göre Medyasız yada Medyayı Dahil Et seçeneğine tıklayın.
  • Açılan pencereden Telegram’ı seçin ve bekleyin.

Bu şekilde mesajları tek tek seçim yaparak Telegram uygulamasına aktarma yapabilirsiniz ki şuan da toplu olarak aktarma seçeneği maallesef yapılmamaktadır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi şuan bu işlem sadece İOS işletim sistemli yani iPhone cihazlarda işe yaramaktadır ki Android işletim sistemine de en yakın zamanda gelmesini beklemekteyiz.

Bu yazımızda sizlere whatsapp uygulamasından telegram uygulamasına mesaj aktarma işlemini anlatmak istedik ki umarım sizler için faydalı bir yazı olmuştur. Sizlerde aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Keşfedin

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel