WhatsApp Silinen Mesajları Okuma

WhatsApp uygulaması bildiğiniz üzere dünyanın en çok kullanılan ve beğeni kazanan mesajlaşma uygulamalarından birisidir. Aşağıda bulunan silinen mesajları okuma adımlarını takip ettiğiniz taktirde kolaylıkla silinmiş mesajları kolaylıkla okuyabileceksinizdir.

Yıllardır popülerliğini koruyarak tahtı kimseye kaptırmayan whatsapp gün geçtikçe aldığı güncellemeler ile birlikte kendini geliştirmeye devam etmektedir. Bu yazımızda ise sizlere whatsapp silinen mesajları okuma işlemini anlatacağız ki çok basit bir yöntem olacağı için basit bir şekilde halledebileceksinizdir.

Genel olarak whatsapp kullanıcıları birçok yönden güncelleme isteği istemektedir ki maallesef whatsapp bu söylentilere ve isteklere kulak vermediği için birçok özellik gelmemektedir. Dilerseniz işlemimize lafı daha fazla uzatmadan geçiş yaparak bizleri hangi adımların beklediğini kolayca görebiliriz.

 

  • Bu işlem için ilk olarak buradaki link üzerinden WAMR isimli uygulamayı indiriyoruz ve kurulumu tamamlıyoruz.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.drilens.wamr&hl
  • Daha sonra uygulamaya giriş yapıyoruz.
  • Uygulama giriş yaptıktan sonra artık whatsapp uygulamanıza dönüş yapabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Bilgisayarınıza Format Atmadan Windows 10 Yükleyin!

Bu işlemleri yaptıktan sonra ki gelen tüm mesajlar, sesli notlar, resim, video, gif gibi tüm silinen dosyalar karşı taraftan silinse bile sizlerde gözükecektir. Arkadaşlar maallesef bu uygulamayı kurmadan önce gelen mesajları görme ihtimaliniz bulunmuyor, bu sebepten dolayı uygulamayı kurduktan sonra silinen mesajları görmeye başlayacaksınızdır.

Uygulama hakkında ufak bir özet geçmek gerekirse drilens apps stüdyosu tarafından kurulmuştur. Google Play üzerinde binlerce kişinin kullanıp deneyimlemesi ve attığı yorumlar ile birlikte bende sizlerle paylaşmak istedim. Genel olarak bu tür amaçla kurulun uygulama türleri yalan çıkmakla birlikte bilgi hırsızlığına kadar gitmektedir, o yüzden çok dikkatli olmalısınız. Uygulamada en sevdiğim özellik ise birisi mesaj atıp geri sildiyse size bir bildirim gelecektir ve bu sayede kolaylıkla sizde kimin hangi mesajı ne zaman sildiğini otomatik olarak göreceksinizdir.

Uygulama hakkında olan görüşlerinizi ve yorumlarınızı aşağıda bulunan bölüme yazarak bizlerle birlikte paylaşabilir ve bilgi akışını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. 

Keşfetmeye Devam Edin: İlgili Bağlantıları Kullanın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel