En İyi Borsa Uygulamaları

Borsa, son zamanlarda hem ülkemizde hem de dünya üzerinde bir hayli yaygınlaşan sistemlerden bir tanesidir. Hisse, kripto gibi yatırım araçları bir hayli kullanılmaktadır. Birçok kişi kazanıyor, birçok kişide kaybetmektedir. Bu tamamen sizlerin analizine ve yatırım çeşitlerinize bağlı olarak değişmektedir. Bu yazımızda sizlerle birlikte en iyi borsa uygulamaları başlığı altında, sizlere tavsiye ettiğim mobil uygulamaları paylaşacağım.

Bildiğiniz gibi ülkemizde dolandırıcı niteliğinde birçok web sitesi, uygulama ve yazılımlar engellenmiş durumdadır. Maallesef online yatırım işlemlerinin birçoğu insanları dolandırarak kayıplara karışmış durumda. Olayın garip yönü şu ki bu tür olaylarda sorumlu kişi yakalansa bile maallesef dolandırılan kişiye ücreti geri ödeyemiyor. Bu sebepten dolayı piyasada insanların gözünde güven kazanmış ve bankaların resmi uygulamalarını derleyerek paylaşmaktayım.

Burada paylaşmış olduğum uygulamaları sizlerde deneme veya araştırmalar yaparak kullanmaya ücretsiz bir şekilde başlayabilirsiniz.

En İyi Borsa Uygulamaları

Borsayı takip etmek artık çok daha basit bir hale gelmiş durumdadır. Bilindiği üzere geliştirilen uygulamalar ve siteler ile anlık olarak piyasa takibi yapabilmektesinizdir. Sizler için ise güvenilir borsa uygulamalarını derledim ve liste halinde paylaşmak istiyorum.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza geçelim ve bizleri hani uygulamaların beklediğine göz atalım.

ZBorsa

Z-Borsa, piyasanın en güvenilir uygulamalarından bir tanesidir. Ziraat bankasının geliştirmiş olduğu bu uygulamayı listemizin ilk sırasında yer vermek istedim. Z-Borsa, bizzat kendimin de kullanmış olduğu bir yazılımdır. Uygulama kullanımı, tema basitliği, hisselerin listesi gibi birçok alanda başarılı bir hizmet sunmaktadır. Kafa karıştıran bir yapısı olmaması ile özellikle benden artı bir puan kazanmış durumdadır.

Uygulamayı Ziraat hesabınız üzerinden açıyor ve gerekli işlemleri hallediyorsunuz. Sonrasında ZBorsa uygulamasını cihazlarınıza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamaya paranızı ziraat hesaplarından yatırabilir aynı zamanda çekebilmektesinizdir.

Investing

Investing uygulamasını borsa hesabınız olmasa da mutlaka kullanmış olabilirsiniz. Çünkü borsa analiz ve yorumları denildiğinde ilk olarak karşımıza investing borsa çıkmaktadır. Investing ile birlikte dünya üzerinde bulunan birçok hisseye kolaylıkla erişim sağlayabilir ve analizlerinizi yapabilirsiniz. Uygulama, işlevsel olarak sizlerin de çok hoşunuza gidecek bir yapıya sahiptir. Özellikle de küresel ekonomi ile alakalı birçok haberi anında bu yazılım ile okuyabilir ve takip edebilirsiniz.

100.000’den fazla finansal araç sahibi olan bu uygulama, hisse senetlerinizi portföyler halinde liste yaparak takip etmenize olanak sağlamaktadır. İstediğiniz bir hisseye de yorumlarınızı anlık olarak paylaşabilir, insanların da güncel yorumlarını görebilmektesinizdir.

Garanti BBVA e- trader ve Garanti FX Trader

Listemizin bir diğer uygulaması da garanti bankası tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Bu uygulama ile birlikte kolaylıkla borsa işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Al-Sat emirleriniz ile birlikte içerisinde bulunan binlerce hisse senetlerinden istediğinizi alabileceksinizdir. Piyasa takibi yapmanızı sağlayan bu uygulama ile birlikte güvenilir bir şekilde alım satımlarınızı yapabilirsiniz.

MYNET Finans Borsa Döviz Altın

Borsa, takip edilmesi gereken ve analizlerin en iyi şekilde yapılmasını gerektiren bir piyasadır. Bu sebepten dolayı borsa analizi uygulaması için en iyilerden birisi de mynet finans borsa yazılımıdır. Play store ve app store üzerinden ücretsiz olarak indirme sağlayabilmektesinizdir. Mynet Finans ile birlikte piyasada bulunan tüm hisselerin ve borsa hesaplarının en ince analizine kadar yapabilmektesinizdir. Güncel bilgi ve paylaşımlara kolaylıkla uygulamayı indirerek başlayabilirsiniz. BIST verileri, TCMB kurları, serbest piyasa kurları gibi birçok seçeneği yazılım sayesinde basit adımlarla gerçekleştirebilmektesinizdir.

Foreks – Canlı Borsa, Döviz ve Ekonomi Haberleri

Forex borsa, internet ortamında ismini sıklıkla duymuş olduğumuz borsa takip uygulamalarından bir tanesidir. Uygulama hep play store hem de app store üzerinde ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılımdır. İçerisinde bulunan borsa hisselerini kendi düzenlemelerinize göre takip edebilir, analizlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Program güncel arayüzü ve gelişen sistemleri ile birlikte kullanıcıların dikkatini çeken bir uygulamadır. Güncel döviz, altın, borsa verilerini bu uygulama ile kolayca takip edebilmekteyiz. Ayrıca içerisinde bulunan blog ile birlikte piyasa üzerinde gelişen önemli bilgi ve haberlere kolaylıkla ulaşabilmekteyiz.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Keşfetmeye Devam Edin: İlgili Bağlantıları Kullanın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel