Türkiye’de Sevgilisi Olmayan Ünlü Erkekler ve Burçları

Ülkemizde magazin, sosyal medya ve televizyon takip edenler için önemli bir faktördür. Sizlerde ünlülerin yaşam hayatlarınızı takip ediyor, meraklanıyorsanız doğru adrestesinizdir. Bu yazımızda sizlerle birlikte sevgilisi olmayan ünlü erkekler ve burçları paylaşımında bulunarak sizlerin bu konuda ki merakınızı gidereceğiz.

Ünlülerin isimlerini sık sık magazin dünyasında duymaktayız. Genel olarak ünlüler sevgilileri ile gündeme gelirler. Bu yazımızda biraz farklılık yaparak sevgilisi olmayan ünlü erkekleri paylaşımında bulunmak istiyoruz. Bakalım bizleri hangi ünlü erkekler bekliyor. Aralarında hiç tahmin etmediğiniz isimleri göreceğinize de eminim.

Türkiye’de Sevgilisi Olmayan Ünlü Erkekler ve Burçları

Beyazıt Öztürk

Talk Show programı olan ”Beyaz Show” ile bizlere kendini tanıtan Beyazıt Öztürk, yıllardır evlilik ile alakası olmayan ünlülerden birisidir. 1969 doğumlu olan bu isim, yapılan röportajlarda evlilik ile açıklamalarında zamanı bekliyorum gibi ifadeler kullanmaktadır.

Beyazıt Öztürk Burcu: Balık Burcu

Cenk Eren

Bir diğer ünlü ismimiz ise Cenk Eren oluyor. 90’ların popüler isimlerinden olan Eren, günümüzde de şarkıları ile ara ara gündeme gelmektedir.

Cenk Eren Burcu: Kova Burcu

Hakan Altun

Hakan Altun, genel olarak bekar olması ile magazin gündemlerine düşen ünlü isimlerdendir. Yapılan röportajlara bakıldığında ise Altun ”Belki evlenirim. Yaş oldu 45, vakti geldi. Eğer bir aday olursa öyle uzun süre flört etmeyeceğim. Hemen evleneceğim.” demektedir.

Hakan Altun Burcu: Aslan Burcu

Soner Arıca

Soner Arıca, özellikle 90’lı yıllarında magazin dünyasını kasıp kavuran isimlerden bir tanesidir. 1966 doğumlu olan Arıca, hiç evlilik yapmamıştır. Günümüzde de çıkarmış olduğu bazı şarkılar ile ara ara magazin dünyasında ismi duyulmaktadır.

Soner Arıca Burcu: Kova Burcu

Fatih Ürek

Bir diğer ünlü ismimiz ise Fatih Ürek’tir. Türk şarkıcı ve tiyatrocu olan Ürek, şimdiye kadar evliliğe sıcak bakılmadığı bilinmektedir. 1965 doğumlu olan Fatih Ürek, birçok dizi ve sinema filminde yer almaktadır.

Fatih Ürek Burcu: Koç Burcu

Devlet Bahçeli

Türk siyasetinin önemli isimlerinden birisi olan Devlet Bahçeli, hiç evlilik yapmaması ile bilinmektedir. Magazin dünyasında ismini duymasak da, evliliğinin olmadığını bilmelisiniz.

Devlet Bahçeli Burcu: Oğlak Burcu

Rober Hatemo

Şarkı piyasanın sevilen ve favori isimlerinden birisi olan Rober Hatemo, evli olmayan ünlü erkekler listemizde yer almaktadır. 1974 doğumlu olan Hatemo, birçok ünlü arkadaşı gibi evliliğe soğuk bakmaktadır.

Rober Hartemo Burcu: Oğlak Burcu

Yılmaz Morgül

Magazin dünyasında ve sosyal medya da ismini sıklıkla duymuş olduğumuz bir isim olan Yılmaz Morgül, evli olmayan ünlüler arasında yer almaktadır.

Yılmaz Morgül Burcu: Oğlak Burcu

Onur Tuna

Sosyal medya üzerinde son zamanlarda özellikle oynamış olduğu dizi replikleri ile çıkan Onur Tuna, bekarlar listemizde yer almaktadır.

Onur Tuna Burcu: Yengeç

Mehmet Akif Alakurt

Adanalı dizisi ile ünlenen ve günümüzde sessiz sedasız bir yaşam sürdüren Mehmet Akif Alakurt, bekar olan ünlüler listemizde yer almaktadır.

Mehmet Akif Alakurt Burcu: Aslan Burcu

Mehmet Dinçerler

Bir diğer ünlü bekar ismimiz ise Mehmet Dinçerler oluyor. Eski milli futbolcumuz olan Dinçerler, bekarlığa devam ederek aşk hayatı konusunda sessizliğini bozmamaktadır.

Mehmet Dinçerler Burcu: Aslan Burcu

Ali Ersan Duru

Türk dizi ve sinema dünyasının sevilen isimlerinden biri olan Ali Ersan Duru, listemizde yer almaktadır. 1984 doğumlu olan bu isim, evlilik hakkında bir bilgi bulunmamakla ilgili aşk hayatıyla ilgili bir haber bulmanın zor olduğunu söyleyebilirim.

Ali Ersan Duru Burcu: Başak Burcu

Aras Bulut İynemli

Bir diğer bekar listemize giren isim ise Aras Bulut İynemli oluyor. Bildiğiniz gibi özellikle dizi sektöründe Çukur dizisi ile harika başarılara imza atan İynemli, evlilik hakkında bir düşüncesi yoktur.

Aras Bulut İynemli Burcu: Başak Burcu

Mehmet Günsur

1975 doğumlu olan Mehmet Günsur, bekarlar listemizde yer almaktadır. Oyuncu olan Mehmet Günsur, evlilik ve aşk hayatı ile gündeme gelmeyen, sır dolu bir ünlü isim diyebiliriz.

Mehmet Günsur Burcu: Boğa Burcu

Batuhan Karacakaya

Son dönemlerde özellikle Survivor yarışması ile gündemden düşmeyen Batuhan Karacakaya, evli olmayan ünlüler arasında yer almaktadır.

Batuhan Karacakaya Burcu: Kova Burcu

Barış Murat Yağcı

Yakışıklılığı ve oyuncu performansı ile gündeme oturan Barış Murat Yağcı, gün geçtikçe çok daha sevilen bir isim haline gelmektedir. 1991 doğumlu olan oyuncu Yağcı, evli olmayan ünlüler arasında yer almaktadır.

Barış Murat Yağcı Burcu: Kova Burcu

Mert Öcal

Yakışıklılığı ile magazin dünyasında isminden sıkça bahsettiren Mert Öcal, evli olmayan ünlüler arasında yer almaktadır. Bildiğiniz gibi Survivor yarışması ile popülerliğini arttıran Öcal, bu yılda All Star’da yarışarak performansı ile izleyicilerin beğenisini kazanmaktadır.

Mert Öcal Burcu: Terazi Burcu

Adem Kılıçcı

Boksör Adem Kılıççı, Türkiye’de Sevgilisi Olmayan Ünlü Erkekler ve Burçları listemizde yer almaktadır. Yapmış olduğu boks maçları ile gündemlerde görmüş olduğumuz bu isim, Rusya’dan gelen bir Türk ailesinden olduğunu belirtmiştir.

Adem Kılıçcı Burcu: Balık Burcu

Acun Ilıcalı

Bir diğer ünlümüz ise Tv tarihi için önemli bir isimdir. Türk televizyonunun olmazsa olmaz isimlerinden biriside Acun Ilıcıla’dır. Bildiğiniz gibi Acun Ilıcılalı ismi de evli olmayan ünlü isimler arasında yer almaktadır.

Acun Ilıcalı Burcu: İkizler Burcu

Berkan karabulut

Bir diğer ünlü ismimiz ise Berkan Karabulut oluyor. Kendisini Survivor programı ile tanımaktayız. Özellikle kişiliği ve oyunlardaki performansı ile gündeme gelmektedir. Berkan Karabulut’da evli olmayan ünlü isimlerin içerisinde yer almaktadır.

Berkan Karabulut Burcu: Başak Burcu

Murat Boz

Pop müzik piyasanın akla gelen ilk isimlerinden birisi olan Murat Boz, özellikle sevgilileri ile gündeme gelen isimlerden bir tanesidir. Murat Boz’da şimdiye kadar evliliğe adım atmayan isimlerden bir tanesidir.

Murat Boz Burcu: Balık Burcu

Yusuf Güney

Bir diğer ünlü ismimiz ise Yusuf Güney oluyor. Ünlü müzisyen şimdiye kadar magazin dünyasında aşk konusu ile ilgili bir haberi bulunmuyor desek yeridir. Evli olmayan ünlüler listemize Yusuf Güneyi’de eklemiş bulunuyoruz.

Yusuf Güney Burcu: İkizler Burcu

Haluk Levent

Haluk Levent, özellikle son zamanlarda lösemi gibi hastalıklarda yapmış olduğu yardım ve iyilikler ile gündemimizde olan bir isimdir. Haluk Levent’de evli olmayan ünlü erkekler listemizde yer almaktadır.

Haluk Levent Burcu: Yay Burcu

ayrıca bkz: Doğruluk mu Cesaret mi Oyun Soruları

Yılmaz Erdoğan

Tiyatro ve sanat denildiğinde Türkiye’de akla gelen ilk isimlerden bir tanesi Yılmaz Erdoğan’dır. Yılmaz Erdoğan, boşanması nedeniyle şuanda ülkemizin bekar olan ünlü isimlerinde yer almaktadır.

Yılmaz Erdoğan Burcu: Akrep Burcu

Ahmet Kayakesen

Ahmet Kayakesen, Türk dizi ve sinema sektöründe ismini sık sık duymuş olduğumuz isimlerden bir tanesidir. Ahmet Kayaksen ismi de ülkemizin bekar ve ünlü listemizin içerisinde bulunmaktadır.

Nusret Gökçe

Nusret Gökçe, meşhur tuz hareketi ile tanınan ve dünya üzerinde ismi yayılan Türk iş adamlarından bir tanesidir. Açmış olduğu Nusret et lokantaların akınlar yapıldığı magazin dünyasında konuşulmaktadır. Nusret Gökçe ismi de ünlü olup evli olmayan isimlerdendir.

Nusret Gökçe Burcu: Koç Burcu

Yusuf Aktaş

Reynmen adı ile bilinen Yusuf Aktaş, YouTube ve İnstagram platformlarında bir hayli ünlenen isimlerden bir tanesidir. Ülkemizde neredeyse bu ismi tanımayan kişi yoktur diyebilirim. Bekar olup evli olmayan ünlüler listemizde yusuf aktaş ismi de dahil olmaktadır.

Yusuf Aktaş Burcu: Yay Burcu

Kerimcan Durmaz

Kerimcan Durmaz, sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve magazin dünyasında isminden sıkça bahsettiren isimlerden bir tanesidir. Aynı zamanda makyör olan Durmaz, evli olmayan ünlülerden bir tanesidir. Aşk hayatı ile ilgili fazla bir haber veya bilgi bulunmamaktadır.

Kerimcan Durmaz Burcu: Akrep Burcu

İbrahim Tatlıses

Türkü ve şarkı piyasasının olmazsa olmaz isimlerinden bir tanesi de ünlü isim İbrahim Tatlıses’dir. Bildiğiniz gibi evlilikler yaşasa da maallesef boşanma gibi durumlar yaşamış durumdadır. Şuanda kendisi bekardır.

İbrahim Tatlıses Burcu: Oğlak Burcu

Mehmet Ali Erbil

Bir diğer evli olmayan ünlü isim ise Mehmet Ali Erbil oluyor. Bildiğiniz gibi şimdiye kadar bazı evlilikler yaşadı fakat ayrılıkları ile sık sık magazin gündemlerine düşmüştü. Şuanda ünlü olup evli olmayan ünlüler arasında kendisi yer almaktadır.

Mehmet Ali Erbil Burcu: Boğa Burcu

Burada sizlerle paylaşmış olduğumuz isimler Türkiye’de sevgilisi olmayan ünlüler ile Türkiye’de evli olmayan ünlüler listesidir. Sizler için bu isimleri internet üzerinden araştırdım ve paylaşmak istedim.

Sizlerin de bu konu hakkında görüşleri ve fikirleri varsa aşağıda bulunan yorum kısmına yazabilir ve bizlerle hızlı bir şekilde paylaşımda bulunabilirsiniz.

Keşfetmeye Devam Edin: İlgili Bağlantıları Kullanın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir