KasperSky Total Security Lisans Anahtarları

KasperSky Total Security, Kaspersky Lab stüdyosu tarafından geliştirilen harika bir antivirüs programıdır. Windows, Mac OS X ve Microsoft ile uyumlu olan bu program kullanıcıların sevdiği ve beğendiği bir virüs temizleme yazılımıdır. Bu yazımızda sizleri için KasperSky Total Security key, KasperSky Total Security lisans anahtarları paylaşımı yaptık.

Program sadece virüs temizleme amacı ile geliştirilmiş gibi düşünmeyin. Aynı zamanda bilgisayarınızın güvenliğini, e-posta spam, kimlik avı gibi birçok yönden de sizleri korumayı başarabilmektedir. Güvenliğinize önem veren bir yapınız varsa mutlaka bu programı denemenizi tavsiye etmekteyim.

Bilgisayarınızın güvenliği sadece bilgilerinizin çalınması değil tabii ki de web kameranızın erişimine kadar tehlikeli boyutlara gidebilmektedir. Eğer bilgisayarınızda herhangi bir virüs yazılımı yok ise mutlaka bu tür antivirüs programı kullanmanızı öneririm. Aksi taktirde günümüzde gelişen virüsler bilgisayarlara çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yayılmaktadır.

Ayrıca bkz: Ucuz Akıllı Saat Modelleri

 

KasperSky Total Security 2021 Yazılım Görselleri

  • 74SWH-6NJUZ-CNK1Y-Y3JMS
  • 5K88H-P4M2E-42NBN-YRH5P
  • 9NZHP-JFY6R-SDHVQ-D6VTD
  • EQHQP-V74WQ-DM3ZS-6FJSM
  • PVNXH-CCNM9-QATA6-DN3DE

KasperSky Total Security 2021 Etkinleştirme Kodları

  • ZZX3C-VQWER-TYFDX-FCGH3-H7YTR
  • ZXDCF-VGBHN-J9U8Y-GTF3W-SEX7Y
  • GV3WS-X09IU-Y76TR-DX4WA-35RTN
  •  

Burada paylaştığımız kaspersky lisans anahtarları, KasperSky Total Security key ve kaspersky etkinleştirme kodu sizlerin sahip olduğu programların full olarak etkinleştirebileceğiniz kodlardır.

Burada paylaşmış olduğumuz lisans anahtarları ücretsiz olarak dağıtılan ve internet üzerinde kolaylıkla bulabileceğiniz kodlardır. Programı çalıştırın ve lisans giriş bölümünden aldığınız anahtarı oraya yapıştırın. Daha sonra ise program tamamen full olarak çalışmaya başlayacaktır.

Sizlerde hemen aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilirsiniz. Ayrıca bizleri facebook, twitter gibi sosyal medya hesaplarımızdan da takip etmeyi unutmayın.

Daha Fazla Bilgi İçin: Benzer Konulardaki Diğer Yazılar

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir