“iPhone’umdan gönderildi” yazısı nasıl silinir?

Her gönderdiğiniz mailin sonunda şöyle bir yazı mı var: “iPhone’umdan gönderildi” Bu yazıdan sıkıldınız mı?  “iPhone’umdan gönderildi” mesajların sonuna otomatik olarak eklenen bir imza.

iPhone’unuzdan sık sık e-posta gönderen biriyseniz, “iPhone’umdan gönderildi” imzasını tekrar tekrar manuel olarak silmenin ne kadar yorucu olduğunu fark etmişsinizdir. Neyse ki, iPhone ile bu imzayı tamamen kaldırmanız veya başka bir şeyle değiştirmeniz mümkün.

Bunu iPhone’unuzda nasıl yapacağınıza bir göz atalım.

Mail Uygulamasında “iPhone’umdan Gönderildi” Yazısı Nasıl Kaldırılır?

E-posta imzanızı aşağıdaki adımları kullanarak istediğiniz herhangi bir ifadeyle değiştirebilir veya tamamen kaldırabilirsiniz.

  1. Ayarlar’ı açın ve Posta uygulamasına gidin.
  2. Aşağı kaydırın ve İmza’yı seçin.
  3. Oturum açmış birden fazla hesabınız varsa, iki seçenek göreceksiniz: Tüm Hesaplar ve Hesap Başına. İlki, oturum açtığınız e-posta hesapları için imzanızı değiştirir veya kaldırır; ikincisi bunu yalnızca seçtiğiniz hesap için yapacaktır. (Oturum açmış yalnızca bir hesabınız varsa bu seçenekleri görmezsiniz.)
  4. Metin kutusunda, Gönderilenleri iPhone’umdan kaldırmak için geri al tuşuna basın ve istediğiniz metinle değiştirin. İmzayı tamamen kaldırmak için metin kutusunu boş bırakmanız yeterlidir.
  5. Değişikliklerinizi kaydetmek için sol üst köşedeki Posta’ya tıklayın.

 

Bu özellik, hareket halindeyken iş e-postaları göndermek için son derece kullanışlıdır. Bu metin kutusuna kimlik bilgilerinizi ve imzanızı eklemeniz yeterlidir.

Sosyal Medya Uygulamalarından iPhone İmzalarını Kaldırma

Twitter, kullanırken hangi cihazı kullandığınızı da gösterir. Bir iPhone’dan gönderdiğiniz tüm tweet’lerin altında ayrıntılarda iPhone için Twitter yazılıdır.

Ne yazık ki, bu etiketi kaldırmak veya değiştirmek, e-postalarınız için yapmak kadar kolay değildir. Bir Twitter geliştirici hesabı oluşturmanız, bunun Twitter tarafından onaylanmasını beklemeniz ve ardından tweet’inizin kaynağını değiştirme haklarına erişmeniz gerekir.

“iPhone’umdan gönderildi” yazısı nasıl kaldırılır? (Çözüldü)

Bu yazıda bahsettiğimiz yöntemleri kullanarak, Mail uygulamasından gönderilen bir e-postadaki imza metnini kaldırmanız veya düzenlemenize mümkün. Giriş yapılan farklı e-posta hesapları için farklı imzalar belirlenebilir ve Mail Ayarlarındaki Hesap Başına seçeneği ile hangi hesabın ne tür bir imzaya sahip olduğunu seçebilirsiniz.

Yolculuğa Hazır Mısınız? İlgili Bağlantılara Göz Atın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel