İndirimli Ürünlerden Nasıl Haberdar Olunur ?

İnternet üzerinde alışveriş yapma oranı teknolojinin yaygınlaşması ile birlikte çok daha büyük bir oranda büyümektedir. Bizlerde bu yazımızda birçok kişinin merak ettiği bir konu olan indirimli ürünlerden nasıl haberdar olunur başlığı altında bir yazı yazmak istedik ki umarım faydalı bir makale olacaktır.

Bildiğiniz gibi internette aradığınız her kategori için birbirinden farklı web sitesi bulunmaktadır. Popüler kategori olarak makyaj ve teknoloji aletlerinin lider olduğunu ve birçok kişinin internet üzerinden bu tür şeyleri çok daha hesaplı bir şekilde aldığını söyleyebilirim.

Birçok alışveriş sitesinde çoğu sitede olduğu gibi takip et gibi butonlar bulunmaktadır ki bu sayede fiyatlarla alakalı bir durum olduğunda kolayca sizlerin mail adresine bildirim düşmektedir. Bizler bu yazımızda sizlerin birçok ürünü tek bir siteden inceleyebileceği ve onlarca fiyat arasından seçim yaparak fiyat düşüşü yaşandığında bildirim alabileceğiniz bir sistemi tavsiye edeceğiz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza geçelim ve bizleri nelerin beklediğine göz atabiliriz.

Ayrıca bkz: En Çok Kazandıran Link Kısaltma Servisleri

 

İnternet üzerinde sıklıkla kullanmış olduğum ve son derece memnun olduğum bir site olan akakçe.com sitesi, sizleri fiyat konusunda doğru zamanda bildirimler göndererek hatırlatmalar yapmaktadır.

Web sitesi üzerinde Elektronik, Ev, Ofis, Yaşam, Kozmetik ve Bakım, Süpermarket, Spor, Araç, Saat ve Giyim gibi daha birçok alan üzerinde malzemeleri bulabilirsiniz. Burada bulduğunuz tüm ürünlerde birbirinden farklı web sitelerinden farklı satış fiyatları sunmaktadır ve tabii ki en ucuz ile en pahalı ürünü de karşınıza çıkarmaktadır.

  • İlk olarak siteye giriş yaparak herhangi bir ürüne tıklıyoruz.
  • Açılan ürün ekranından takip et butonuna tıklıyoruz.
  • Açılan ekran üzerinden hedef fiyat takibi kısmını seçiyoruz.
  • Hangi fiyata düştüğünde bildirim almak isterseniz fiyatı yazıyorsunuz ve tamam diyoruz.

 

Bu şekilde işlemi gerçekleştirdiğiniz taktirde artık işlem tamam demektir ve mail adresinize hızlıca bildirim düşecektir.

Bu yazımızda sizler için indirimlerden haberdar nasıl olunur konusunu tartıştık ki umarım faydalı ve bilgili bir yazı olmuştur. Sizlerde hemen aşağıda bulunan yorum kısmına hızlıca konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilir ve bizlerle hızlıca paylaşabilirsiniz.

Keşfetmeye Devam Edin

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel