Huawei Watch 4 Pro yeni kırmızı rengiyle karşımıza çıkıyor

Huawei Watch 4 Pro'ya Yeni Kırmızı Renk Seçeneği Eklendi

Huawei Watch 4 Pro Artık Kırmızı Renkte Satışa Sunulacak

Huawei, en gelişmiş özelliklere sahip olan şu anda en dikkat çekici akıllı saati Huawei Watch 4 Pro modeline yeni bir kırmızı renk seçeneği ekledi. Şu an için cihaz hakkında çok fazla bilgi bulunmasa da, Huawei'nin "Huawei Watch 4 Pro Space Exploration Edition" adını verdiği bu kırmızı varyantı yakında tanıtması bekleniyor.

Kırmızı Renkle Gelen Yenilikler

Huawei Watch 4 Pro, şu anda titanyum, kompozit ve deri olmak üzere üç farklı kayış seçeneği ile piyasaya sürülüyor. Yeni Space Exploration Edition ise kırmızı kasa ve gümüş renkli titanyum kayış kombinasyonu ile kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Güçlü Özellikler ve Harika Tasarım

Huawei Watch 4 Pro, markanın amiral gemisi akıllı saati olma özelliğini taşıyor ve sunduğu güçlü özellikler nedeniyle biraz kalın bir tasarıma sahip. 65 gram ağırlığındaki Watch 4 Pro, tasarımının yanı sıra sağlamlığı ile de dikkat çekiyor. Kırmızı renkli Space Exploration Edition, renginin dışında bazı gelişmiş özelliklerle birlikte gelecek fakat bu detaylar henüz netlik kazanmış değil.

Yenilikçi Teknoloji: HarmonyOS 4.0 ve Uzun Pil Ömrü

Son güncellemeyle HarmonyOS 4.0 sistemine yükseltilen Watch 4 Pro, 4,5 günlük pil ömrü sunuyor ve ultra pil tasarruf modunda şaşırtıcı şekilde 21 güne kadar kullanım imkanı sağlıyor. Kırmızı renkli Huawei Watch 4 Pro hakkında düşünceleriniz neler? Eğer küresel piyasada bulunacak olsaydı, bu yeni kırmızı versiyonu tercih eder miydiniz?

Özel İçerikler Burada: Diğer Yazıları Kaçırmayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel