Gta San Andreas Mobil Cleo Mod Nasıl Kurulur?

Yıllardır birçok oyuncunun göz bebeği haline gelmiş olan gta san andreas, gün geçtikçe de yükselmeye devam etmektedir. Bu yazımızda ise sizlere gta san andreas mobil cleo mod yükleme işlemini basit bir şekilde sizlere aktarmaktayız.

Bildiğiniz üzere Rockstar Games, gta san andreas oyununu 2002 yılında çıkarmıştı ve günümüzde ise halen binlerce kişi tarafından nostalji olarak oynanmaya devam etmektedir. Unutulmayacak serilerinden birisi olan bu oyunda bir açık dünyaya giriş yapıyorsunuz ve sizlere verilen görevleri sırası ile başarılı bir şekilde yapmanız gerekmektedir.

Sizlerle paylaşacağımız olan gta san cleo mod, kısaca oyun içerisinde çok daha hızlı bir şekilde işlevsel özellikleri sizlere sunan bir mod türüdür. Örnek olarak istediğiniz bir aracı kolaylıkla önünüze spawn yapabilir, polisler peşinizdeyse tek tuş ile kurtulabileceksinizdir. Bunun daha birçok özelliği oyun içerisinde kolaylıkla ulaşabileceksinizdir.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan kurulum kısmına geçelim ve bizleri nelerin beklediğine göz atalım.

  • Adım #1: İlk olarak buradaki linkten Cleo modunu indirin.
  • Adım #2: Android>Obb klasörü içerisinde bulunan rockstargames dosyasının isminin sonuna ”1” ekleyin.
  • Adım #3: Cihazınızdan Gta San oyununu kaldırın.
  • Adım #4: Daha sonrasında ise indirdiğiniz dosyada bulunan ”com.rockstargames.gtasa” klasörünü ”Android>Data” klasörüne taşıyın.
  • Adım #4: İndirdiğiniz dosyada bulunan apk dosyasını kurun.
  • Adım #5: Son olarak ise obb klasörü içerisinde eklediğiniz ”1” rakamını dosya içerisinden silin.
  • Adım #6: Artık oyuna kolaylıkla giriş yapabilirsiniz.

Mod kurulumundan sonra oyunda artık dilediğiniz gibi gta san andreas mobil cleo mod kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.

Oyun içerisinde ekranın orta kısmından ”yukarından aşağı” kaydırma hareketini yapın ve menünüz açılacaktır. Açılan menü Türkçe olması sebebiyle kolaylıkla tüm seçenekleri anlayabilecek ve istediğiniz bir özelliği aktif hale getirebileceksinizdir.

Bu yazımızda sizlerle birlikte gta san cleo mod kurulumu gerçekleştirdik, umarım sizler için faydalı bir yazı olmuştur. Bizleri Facebook ve Twitter adreslerimizden takip ederek güncel paylaşımlarımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca yorum kısmına görüşlerinizi yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek konular

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel