Erzurum Oyunu Kaç TL ? – Oyun Hakkında Bilgiler

Son günlerin popüler oyunlarından birisi olmayı başarabilen Erzurum oyunu, gün geçtikçe daha fazla oyuncu sayısına ulaşarak kendini sevdirebilmeyi başarmaktadır. Oyun Türk bir yapımcı tarafından geliştirilmekle birlikte ülkemizin şehirlerden birisi olan Erzurum’u konu almaktadır.

 

Oyun Taylan isimli bir karakterin maceracı kimliği ile birlikte hikayeye dahil olmanızı sağlamaktadır. Taylan Erzurum’a gezmek için gelmektedir fakat oranın çetin kışı ile birlikte karşı karşıya gelmesi nedeniyle büyük bir problem yaşamaktadır. Doğanın ortasında mahsur olarak kalan Taylan, artık bir hayatta kalma mücadelesi içerisinde yardım beklemektedir ki bu durum gerçekten çok ciddi anlamda zor bir serüvendir.

Erzurum Oyun Modları 

Oyun içerisinde 3 farklı oyun modu bulunmaktadır ve hepsi birbirinden bağımsız olduğu için oyuncular için büyük bir avantaj sağlamaktadır.

  • Hikaye Modu: Oyun içerisinde ki hikayeye Taylan karakteri ile birlikte dahil olarak Erzurum’un doğası eşliğinde büyük bir serüven ve maceranın beklediği moddur.
  • Serbest Mod: Oyunu ilk olarak çözmek isteyenler ve tabii ki Erzurum’un doğasında ufak bir gezintiye çıkmak isteyenlerin mutlaka denemesi gereken bir moddur.
  • Meydan Okuma Modu: Bu mod ise aslında oyunu biraz daha zor hale getirmek isteyenler içindir. Bu moda girmeniz taktirde hikayeye çok daha zor bir macera içerisinde girebilmenize olanak sağlamaktadır.

Erzurum oyunu Türk yapımı bir oyun olması nedeniyle özellikle Türk oyuncuların dikkatini daha çok çekmektedir. Son zamanlarda oyunun piyasaya sürülmesi ile birlikte twitch, youtube gibi birçok platformda oyuncular Erzurum oyununu oynamaya başlayarak hem destek olmaktadırlar hem de oyunun sefasını çıkarmaktadırlar. Dilerseniz şimdi ise oyun hakkında en çok merak edilen iki farklı soruya geçerek merakları giderelim.

 

Erzurum Oyunu Kaç TL ?

Erzurum oyunu şuan da geliştirme aşamasında olduğu için birçok platform içerisinde bulunmaktadır fakat indirilme sağlanamadığı için fiyat belli değildir. Oyun yaklaşık 14 Şubat gibi bir tarihte erişime açılacağı için o tarihlerde bu yazımızı güncelleyerek oyunun fiyatı ne kadar ise hemen paylaşım yapacağız.

Erzurum Oyunu Nasıl İndirilir ? 

Erzurum oyunu steam üzerinde satışa çıkarılmaktadır ki link üzerinden de giriş yaptığınızda görebileceksinizdir. Oyun ile alakalı görsel, video ve diğer bilgiler için en resmi kaynağın da steam platformu olabileceğini söyleyebilirim.

Bu yazımızda en çok merak edilen Erzurum oyunu ne kadar, Erzurum oyunu kaç tl gibi sorulara cevap yazarak sizlerin de merakını az çok giderebilmeyi hedefledik. Dilerseniz aşağıda bulunan yorum kısmına oyun hakkında ki görüşlerinizi yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek konular

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel