En İyi Video Düzenleme Uygulamaları (Android – İOS)

Mobil dünyada cihaz kullanımı her geçen gün artmakta ve tabii ki hal böyle olduğu için teknoloji yanında süregelen teknoloji özellikleri de gelişmektedir. İnsanların birçoğu telefonlarını alma işlemi sırasında seçim yaparken fazla düşünürler ki birçok kişinin işine yaracak özellikleri birbirinden farklı olduğu için kendi sevdikleri şeyin üstün özellikleri olmasını istemektedir. Bu yazımızda sizler için video düzenleme uygulaması listesi hazırlayarak mobilde kullanabileceğiniz en iyi araçları derlemek istedik.

Kamerası iyi olan bir telefon ile oyun performansı iyi olan cihazlar birbirinden ayırt edildiği için alacak olan kişi eğer kamerayı tercih ediyorsa yüksek megapikselli bir cihazı tercih edecektir.

Bu yazımızda ise uzun zamandır sizlerle paylaşım yaparak bilgilendirme gereği duyduğum bir konuya açıklık getirmek istedim ki faydalı bir bilgi makalesi olacağını umuyorum. Günümüzde hemen hemen herkes video, slayt, ufak tefek video edit gibi işlerle uğraşmaktadır ve tabii ki bunu yapmak için ya bilgisayarınız ya da mobil bir tablet veya telefona ihtiyacınız olacaktır.

En İyi 5 Video Düzenleme Uygulaması

 

Android dünyasının en başarılı video düzenleme araçlarından birisi olan FilmoraGo uygulaması, son zamanlarda da adını birçok alanda geçirterek başarısına devam etmektedir. Video editleme konusunda zengin bir içerik yapısına sahip olunan bu uygulama sayesinde videolarınıza istediğiniz bir şekilde düzenleme gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca bkz: İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme Nasıl Yapılır ?

 

Listemizin ikinci sırasında yer alan video düzenleme aracımız ise InShot oluyor. Kendi telefonumda kullanmış olduğum bu uygulama özellikle instagram sayfalarının da kullanmış olduğu ve özenle seçtikleri en iyi video düzenleme uygulamalarından bir tanesidir. Yapısı, boyutu ve sunduğu işlevleri ile harika işler yaratan inshot uygulamasını vermiş olduğumz linkler üzerinden indirebilirsiniz.

 

Özellikle android dünyasının vazgeçilmez video düzenleme araçlarından birisi olan kinemaster, kullanıcılarına sunmuş olduğu işlevlerden dolayı tercih edilen bir video editleme uygulamasıdır. KineMaster uygulaması sizlerin aradığı hemen hemen her özelliği taşıdığı için başka bir ikinci ek uygulamaya gerek kalmadan kolayca videolarınızı düzenleyebileceksinizdir.

 

Adobe şirketi tarafından geliştirilmiş olan bu yazılım uygulaması ise milyonlarca kişi tarafından kullanılan harika bir kurgu videosu oluşturma uygulamasıdır. Özellikle youtube hayatına atılmak isteyenler ve videolarını mobil cihazlarında düzenlemek isteyen kişilerin mutlaka ilk olarak tercih etmesi gereken bir uygulama olduğunu belirtmeliyim ki gerçekten üst düzeyde bir de video editleme aracıdır kendisi.

Bu yazımızda Android ve İOS işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz kaliteli 4 tane video düzenleme uygulamasını sizlerle birlikte paylaşmaktayız. Video düzenleme işlemleri her ne kadar bilgisayar platformunda daha başarılı bir etken gibi gözükse de, mobil cihazlarda da doğru uygulama ve teknik bilgiye ulaşıldığında çok daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Video düzenleme araçlarını kullanmadan önce video konseptinize göre de farklı video editleme araçlarını kullanabilirsiniz ki bazı uygulamalar işlevi doğrultusunda farklılıklar gösterebilmektedir. Sizlerde aşağıda bulunan yorum kısmına kullanmış olduğunuz video düzenleme uygulamalarınızı yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin: Benzer Konulardaki Diğer Yazılar

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel