Android Data ve Obb Dosyaları Gözükmüyor [Çözüm]

Android sistem dosyaları birçok kişinin hayatımızın farklı alanlarında bizlere yardımcı olan dosyalardır. Bu yazımızda son zamanlarda görülmeye başlayan android data klasörü boş gözüküyor, android data boş gibi sorunları ortadan kaldıracak yöntemi göstereceğiz.

Genel olarak Android 11 güncellemesi sonrası yaşanan bir sıkıntı olan android obb yok, android data dosyaları yok hatası kullanıcıların birçoğunu sinirlendirmektedir. Birçok kullanıcı Android>Data dosyalarını izlediklerinde “Bu klasörün içerikleri Android 11 kısıtlamalarından dolayı burada görüntülenemiyor” hatası ile karşılaşmaktadır.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan asıl konumuza geçebilir ve çözüm yoluna sizlerle birlikte kolayca ulaşabiliriz.

  • İlk olarak telefonumuza RAR isimli Dosya Yöneticisi uygulamasını indiriyoruz.
  • Uygulamayı Açıyoruz.
  • Android > Data ve Android > OBB dosyalarına buradan giriyoruz.

Bu işlemleri yaptığınız taktirde artık dosyalarınızı kolaylıkla görebilir ve istediğiniz işlemleri hızlı bir şekilde yapabileceksinizdir.

Sorun maallesef android cihazlara getirilen güncellemeler ile alakalı bir durumdur. Kullanıcılar bu durumdan bir hayli şikayetçi olduğu için zamanla bu problem giderilecektir. En kolay yöntem ise cihazınıza bir dosya yöneticisi yüklemeniz ve kolaylıkla dosyalarınıza erişim sağlayabilmektir.

Keşfetmeye Devam Edin

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel