Xbox Series X Konsoluna ait Olduğu Bildirilen Görüntüler İnternete Düştü

Microsoft'un Yeni Disksiz Xbox Series X Modeli Hakkında Sızıntılar Ortaya Çıktı

Xbox Series X Konsoluna ait Yeni Görüntüler Sızdırıldı

Exputer'ın elde ettiği görüntülere göre, adı açıklanmayan bir kaynaktan gelen e-postalar, Microsoft'un Xbox Series X modeline benzeyen ancak disk sürücüsü olmayan yeni bir konsol üzerinde çalıştığını iddia ediyor. Beyaz bir renge sahip olduğu görülen bu cihazın tasarımı, disk sürücüsü bulunmayan standart bir Xbox Series X'e benziyor.

Güncellenmiş Donanımlarla Beklenen Yeni Xbox Series X Modeli

Geçmişte Exputer tarafından paylaşılan bilgilere göre, bu yeni Xbox Series X modelinin 2024 yılının Haziran ya da Temmuz aylarında piyasaya sürülebileceği belirtiliyor. Bu sızıntılara göre, konsolun mevcut Xbox Series X'e göre yalnızca disk sürücüsü olmaması dışında önemli bir donanım farkı olmayacak. Microsoft'un bu yeni modeli tanıtması durumunda, fiyatının mevcut Xbox Series X modelinden 50 ila 100 dolar daha düşük olabileceği iddia ediliyor. Ancak Microsoft henüz bu bilgileri doğrulamadı.

Geçmişteki İptaller ve Beklentiler

Microsoft'un benzer donanım ürünlerini planlanan lansmanlarından önce iptal etme geçmişi göz önüne alındığında, bu yeni Xbox Series X modeliyle ilgili sızıntıların doğruluğu ve piyasaya sürülme tarihi şimdilik belirsizliğini koruyor.2024 yılına kadar beklenen bu yeni modelin, oyunseverler arasında heyecan yaratacağı kesin.

Microsoft'un yeni disk'siz Xbox Series X konsoluyla ilgili sızıntılar ortaya çıktı! Yeni model, beklenen güncellemelerle birlikte 2024 yılında piyasaya sürülebilir.

Keşfetmeye Devam Edin

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel