3000 TL Monitör Önerisi

Monitör seçimi bir bilgisayarın olmazsa olmaz ana en önemli unsurlarından bir tanesidir. Bu yazımızda sizler için 3000 tl monitör önerisi bulunarak sizlere alabileceğiniz bazı monitörleri listelemek istedik. 

İnternet üzerinde yapmış olduğum birkaç araştırma sonucunda bu fiyat çerçevesinde alınabilecek bazı monitörlerin hoşuma gitmesi nedeniyle sizlerle paylaşmak ve tabii ki sizlerin de faydalanabilmesini istedim. Aşağıda paylaşmış olduğum monitörler paylaştığım tarih itibarı ile bu fiyatta olduğu için geçen zaman içerisinde fiyatta bazı değişiklikler görülebilir.

Dilerseniz 3000 tl alınabilecek monitör listemize geçerek bizleri hangi bilgisayar monitörlerini beklediğine hızlıca göz atabiliriz.

lg-27gn800-monitör-min

lg-27gn800-monitör-2-min

LG 27GN800-B 27 modeli, özellikle forum gibi alanlarda bu fiyat bandında sıklıkla gördüğüm ve kullanan kişilerinde memnun kaldığı bir model olarak bizleri karşılamaktadır. 144 Hz yenileme hızı ile birlikte 2560 x 1440 bir ekran çözünürlüğü bulunmaktadır.

Ekran boyut olarak 27 inç bir değer taşımaktadır ve birçok kişiye göre gayet ideal bir boyut olduğunu düşünmekteyim. Sizlerde google üzerinden modeli aratarak daha fazla bilgiye kolayca erişebilirsiniz.

aoc-27-c27g2ze-240hz-monitör-min

aoc-27-c27g2ze-240hz-monitör-2-min (1)

Monitör sektöründe bir hayli popüler marka olan AOC, ürettiği birçok monitör modeli ile birlikte markalaşma yolunda büyük bir yol almış durumdadır. Burada sizlerle paylaşmak istediğim model ise aoc 27″ C27G2ZE oluyor.

3000 TL gibi bir bütçeye sahip olanların denemesi gereken bir monitör seçeneği olan aoc, 27 inç bir ekran boyutu ile bizleri karşılamaktadır. 240Hz bir ekran yenileme hızına sahip olunan bu monitörde 1920 x 1080 ekran çözünürlüğü bulunmaktadır.

Bir diğer öneri monitörümüz ise Asus’un vg279qm modeli oluyor. Bildiğiniz üzere bilgisayar dünyasında büyük başarılara imza atmış olan Asus, monitör alanında da birçok markaya göre çok daha iyi işler çıkarmaktadır.

27 inç bir ekran boyutuna sahip olunan bu monitör, 280Hz bir ekran yineleme hızına sahiptir. 1920 x 1080 ekran çözünürlüğü bulunan bu monitörde dahili hoparlör olduğunu da özellikle belirtmeliyim ki bu fiyat çerçevesinde iyi bir özelliktir.

Bizleri facebook ve twitter hesaplarımızdan takip edebilir ve hızlıca paylaşımlarımıza göz atabilirsiniz.

Özel İçerikler Burada: Diğer Yazıları Kaçırmayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir