Yeni Nexus Nasıl Olacak?

  • 24 Haziran 2016
  • 80 kez görüntülendi.
Yeni Nexus Nasıl Olacak?

Google’ın Nexus serisi telefonlarının her yıl piyasanın önde gelen bir markasına yaptırıldığı biliniyor. Geçtiğimiz yıl iki model piyasaya süren Google, cihazlar için LG ve Huawei gibi dev markalarla iş birliği yapmıştı. Bu yıl için HTC ile anlaşan Google’ın, söylentilere göre HTC ile anlaşması 3 yılı kapsayacak. Peki bu yıl çıkacak olan cihaz nasıl olacak?

nexus   nexus

Bilindiği üzere Nexus cihazları bizlere en saf Android deneyimini yaşatıyor. Bu durum HTC kalitesiyle birleştiğinde bu yıl beklentiler yüksek. Daha önceki zamanlarda yeni Nexus’ta Snapdragon 823 işlemci kullanılacağı söylenirken, bu kez gelen yeni haberlerde bu bilgi de çürütülerek Snapdragon 821 işlemci kullanılacağı söyleniyor. Bu da cihazın performansının çok iyi bir noktada olacağını gösteriyor. Tasarımsal olacak ise HTC 10 gördüğümüz, HTC’nin özgün hatlarına yakın bir anlayışla bizleri karşılaması bekleniyor.

Yeni Nexus’un Eylül-Ekim ayları civarında duyurulması bekleniyor. Yeni gelişmelerde sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Utku Can Barut – Technosfer

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ