Teknoser’e Aruba Networks’ün Türkiye’deki en iyi i ortağı ödülü

  • 25 Kasım 2015
  • 315 kez görüntülendi.
Teknoser’e Aruba Networks’ün Türkiye’deki en iyi i ortağı ödülü

Hitay Yatırım Holding bünyesinde faaliyet gösteren Teknoser, aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Sistem entegrasyon alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olan Teknoser, Aruba Networks’ün Türkiye’deki en iyi iş ortağı seçildi.1448006793_teknoser_logo

Türkiye’nin önde gelen sistem entegrasyon firması Teknoser, Aruba Networks’ün Türkiye’deki en iyi iş ortağı ödülüne layık görüldü. Ödül, Dubai’de gerçekleşen ve Ortadoğu bölgesinin en büyük teknoloji etkinliği olan Gitex 2015 kapsamında, Aruba Networks tarafından düzenlenen, iş ortakları ödül töreninde takdim edildi.

Ödülü Aruba Networks EMEA Başkan Yardımcısı Alan Carpentier’den alan Teknoser Genel Müdürü Bülent Tellioğlu, “Yıl içinde en büyük Aruba çözümleri satıcısı olarak ve Aruba Networks’ün düzenlediği en üst düzey sertifika programlarını tamamlayarak Türkiye’deki ilk Aruba Networks Platinum Partner olduk. Bütün Teknoser ekibini daha da motive eden ve gururlandıran bu ödüle bizleri layık gören stratejik iş ortağımız Aruba Networks’e çok teşekkür ediyoruz. Kendileri ile birlikte birbirinden önemli projelere imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ