Sony en son ürünlerini CES 2016’da tanıtıyor

  • 06 Ocak 2016
  • 354 kez görüntülendi.
Sony en son ürünlerini CES 2016’da tanıtıyor

Sony’nin CES 2016’da sunacağı yeni ürünler, oturma odasından dış mekânlara kadar her türlü ortamda, kullanıcıların yaşamını zenginleştirmenin yeni yollarını sunuyor

(İstanbul, 6 Ocak 2015) – Sony, 2016’da piyasaya sürmeyi planladığı yeni ürün yelpazesini, 6 Ocak Çarşamba günü ABD’nin Las Vegas şehrinde başlayacak olan 2016 Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES) görücüye çıkaracak.

5 Ocak Salı günü TSİ 01.00’da düzenlenen Sony basın konferansında yaptığı konuşmada Sony Corporation Başkan ve CEO’su Kazuo Hirai, “Farklı ve eşsiz olmak için yaptığımız seçimlerde karşımıza çıkan zorluklar ile mücadele etme tutkumuza güç veren meraktan, yaratıcılığı mümkün hale getirme taahhüdümüze kadar, daha güçlü, daha iyi ve daha kârlı bir Sony inşa etmeyi sürdürmek için gerekli felsefi ve stratejik temelleri yerine oturttuğumuza hiç şüphe yok. Kando sağlamak işimizin ana odağı ve hedefini oluşturmaya devam ediyor.” dedi.

Daha sonra sahneye gelen Sony Electronics (SEL) Başkanı ve Baş Operasyon Sorumlusu Michael Fasulo ise, yıl boyunca çok farklı kategorilerde piyasaya sürülecek olan Sony ürünlerinden bazılarını tanıttı. Sony’nin 4K BRAVIA™ TV’leri yoğun olarak görüntü kalitesi ve tasarıma odaklanırken yeni nesil görsel deneyimleri de oturma odanıza taşıyor. Sony’nin sürekli genişleyen ses ürünleri yelpazesi, Yüksek Çözünürlüklü Ses’ten (“Hi-Res”) ekstra basa kadar müziğin tadını eşsiz zevklerinize uygun şekilde çıkarmanın farklı yollarını sunuyor. Dijital görüntüleme ürünleri yelpazesi ise, dışarıdayken kolaylıkla kaçırılabilen anları yakalamanıza ve hayatınızdaki en önemli olaylara dair anıları, gerçek yaşamı aratmayan nefes kesen detaylar ile korumanıza imkân veriyor. Son olarak, Life Space UX serisindeki ürünler de fiziksel yaşam alanlarınıza mükemmel şekilde karışarak eğlenceyi deneyimleme şeklimizi yeniden tanımlıyor. Sony, yıl boyunca bu kategorilerin her birinde yeni ürünleri piyasaya sürmeye devam edecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ