Snapchat Reklam Gösterecek

  • 20 Temmuz 2016
  • 87 kez görüntülendi.
Snapchat Reklam Gösterecek

Dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan sosyal iletişim uygulaması Snapchat reklam göstermeye başlayacak. Bulunduğunuz yeri inceleyip nesneleri çözecek.

13-17 yaş genç kesimi tarafından oldukça fazla kullanılan popüler sosyal iletişim uygulaması Snapchat bilindiği üzere hikayelerin yer aldığı bölümde yalnızca “Discover” adı verilen ön plana çıkarılmak istenen olaylar veya markaların yer aldığı tanıtım filmleri ya da haber benzeri şeyler yayınlanıyordu.

Snapchat bünyesinde alınan yeni patent ile artık reklam yayınlama hakkı olduğu ortaya çıktı. Üstelik diğer mobil uygulamalarda yer alan düz afiş reklamlar şeklinde olmayacak. Patenti alınan yeni teknoloji ile birlikte snap atmak istediğiniz fotoğrafı inceleyecek ve fotoğraf içeriğinde yer alan objeleri tanıyıp bu objelere yönelik reklamlar yayınlayacak.

Snapchat ile alınan yeni patentin temel amacı size snap üzerinde yer alan çeşitli nesnelere ait reklamların gösterilmesi olacak. Özellikle reklamlardan kaçındığı için ve sade bir görüntüsü olduğu için pek çok kişi tarafından tercih edilen uygulama kullanıcılarını soğutmamak için yayınlayacağı reklamları kişileri rahatsız etmeyecek bir şekilde gösterecek.

snapchat reklam

Görseldeki nesneler taranarak kişinin ilgi duyduğu veya sevdiği bir nesneye ait reklamların gösterilmesi anında kişi ile olan etkileşimi daha da arttıracağını düşünen Snapchat böyle bir uygulamaya imza attı. Bu yeni uygulamayı internet üzerinde dolanırken aradığınız bir ürün adına ait başka reklamların ekranda yer alması gibi düşünebilirsiniz.

Berkay Eke / Technosfer

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ