Mynet’in All In One Subscription System’ı Üzerinden Tüm Abonelik İşlemlerinizi Kolaylıkla Yönetin

Mynet, Google GNI 2023 projesi olarak All In One Subscription System’ı hayata geçirdi. Mynet’in abonelik iş modeli tecrübesinin bir ürünü olan proje, Mynet üzerinde detaylı testlerden geçirildikten sonra kullanıma sunuldu.

All In One Subscription System hem bireysel kullanıcılara hem kurumlara sitelerinde kullanabilecekleri uçtan uca abonelik çözümleri sunar. Bu sayede bireysel kullanıcılar ile kurumlar, istikrarlı ve öngörülebilir bir gelir akışına sahip olabilir. Müşteriler de diledikleri ürün, içerik ya da hizmete sürekli olarak erişim sağlayabilir.

Mynet’in All In One Subscription System’ı Üzerinden Tüm Abonelik İşlemlerinizi Yönetin

Zengin özelliklere ve yetenekleri modüllere sahip olan All In One Subscription System, abonelik işlemleriyle ilgili tüm süreçleri tek bir merkezden yürütebilmenize olanak tanır. Projenin sisteminize kolayca entegre edilmesinin ardından raporlamadan veriye dayalı tahminlemeye, muhasebeden plan yönetimine ve abonelik detaylarına kadar tüm bilgilere pratik şekilde ulaşabilirsiniz. Böylece abonelik sistemini etkili şekilde yönetebilir, gerekli iyileştirmeleri ve geliştirmeleri yaparak işletmenizi ileriye taşıyabilirsiniz.

Peki, sistem üzerinden hangi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz?

  • Esnek ödeme servis sağlayıcıları sayesinde ödeme entegrasyonu yapabilir, gelir modeli oluşturabilirsiniz.
  • All In One Subscription System sayesinde plan yönetimi yapabilirsiniz. Aboneleriniz için çeşitli özelliklere sahip planlar oluşturabilir, farklı abonelere yönelik farklı kampanyalar düzenleyebilirsiniz.
  • Ziyaretçileriniz ya da müşterileriniz sistem üzerinden kolayca abonelik oluşturabilir. Siz de istediğiniz her an abonelerinizle ilgili verilere ulaşarak abone yönetimi yapabilirsiniz.
  • Akıllı analitik pano görselleştirmeleri ile desteklenen raporlama modülü üzerinden aboneliklerle ilgili son derece detaylı metrikleri ve analizleri inceleyebilirsiniz. Makine öğrenimiyle geliştirilen sistem sayesinde yapabileceğiniz iyileştirmelerle ilgili öneriler de alabilirsiniz.
  • Tahminleme özelliğiyle hem abone sayıları hem gelir durumunuzla ilgili isabetli tahminlere ulaşabilirsiniz.
  • Churn tahmin optimizasyonu sayesinde abonelik iptalleri ile ilgili içgörü kazanabilir ve gerekli iyileştirmeler için hızla aksiyon alabilirsiniz.
  • Muhasebe modülü ile ödeme takibi yapabilir, fatura raporlarını görebilirsiniz.

Siz de ürün ya da hizmetlerinizi müşterilerinize abonelik yöntemiyle sunmayı planlıyorsanız B2B modeliyle geliştirilen All In One Subscription System’ı sitenize kolayca entegre edebilirsiniz. Sistemin sunduğu avantajlar sayesinde etkili bir abonelik yönetimi süreci planlayabilirsiniz.

Daha Fazlasını Keşfedin

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel