Mobil Oyun İnceliyoruz: Vegas Gangsteri

  • 14 Mayıs 2015
  • 2.690 kez görüntülendi.
Mobil Oyun İnceliyoruz: Vegas Gangsteri

Vegas Gangsteri için yazılı bir inceleme yapmayı planlıyoruz. Eğer talep olursa videolu bir incelemede sizler için hazırlayabiliriz.

Vegas Gangsteri adlı oyunu Android, Ios ve Windows Phone platformlarından ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde satılan Elmasları, Oyun parası ve benzeri içerikleri ücret vererek veya etkinliklere katılarak daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Aksiyon ve macerayı birleştiren bu oyun neredeyse Grand Theft Auto: V’ın çakma mobil versiyonu diyebiliriz. Oyunda Türkçe dil desteği olmasa da aynı Gta serilerinde bulunan Mafya ve yan görevleri yaparak yeni araçlar, silahlar ve giysiler alabilirsiniz.

vegas gangsteri-11

Bu oyunu neden oynayalım?

Bu oyunu oynamak için ilk önce güçlü bir telefona ihtiyacımız var biz testlerimizi Turkcell T50 ve Samsung Galaxy S4 Mini versiyonlarında denedik. Özellikle yan görevleri yaptığımızda oyun neredeyse size Gta serisini oynuyormuş hissi yansıtıyor. Yan görevlerin yanında yoldaki insanlara bulaşabilir çaldığınız araçları satıp servetinize servet katabilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan etkinliklere katılarak para ile alabileceğiniz silahları, araçları ve giysileri kazanabilirsiniz. Bu etkinliklere katıldığımızda paramız bile artıyor. 30 dakikada bir hurdacıya çaldığımız araçları satabiliyoruz.

Bu oyun neden oynanmaz?

Bu oyunun grafikleri mobil platform için çok iyi olsa da zaman dönümü(sabah, öğle, gece) geçişleri oyunu kastırıyor. Bu kasma telefona göre değişse de bazen 1 dakikaya kadar beklediğimizde oldu. Hurdacıya satılan araçların 30 dakikada satılması normal, fakat eğer oyun içerisinde değilsek bu 30 dakikayı oyuna girdiğimizde başlatıyor. Satın aldığınız araçları kullanmak için bir garajınız yok sadece satmak için oyuna girmeden seçiyoruz ve belli bir miktar ücret ödüyoruz. Biz o aracı satana kadar oyuna her girdimizde en yakın otoparkta bizi bekliyor.

Açık Dünya olarak tasarlanmış bu oyun canı sıkılan dostlarımız için ideal diyebiliriz. Çetenizi kurup üst sıralara çıkabilir. Etkinliklere katılıp oyunun en iyi silahlarını, araçlarını ve giysilerini siz alabilirsiniz. Şimdiden sizlere iyi eğlenceler dileriz.

vegas gangsteri-67

Şuanlık oyun içi görüntülerini sizler ile paylaşamıyoruz en kısa sürede bu yazıdan sizleri bilgilendireceğiz.

Android platformunda oynamak için tıklayınız.

Ios platformunda oynamak için tıklayınız.

Windows Phone platformunda oynamak için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mehmet Deniz dedi ki:

    Harika bir şey !

BİR YORUM YAZ