Matrix 5 için imzalar atıldı! İşte yönetmeni

Warner Bross Discovery, Matrix Devam Filmi İçin Hazırlıklara Başladı

Stüdyo, popüler bilim kurgu serisi Matrix'in devam filmi için harekete geçti. Geçtiğimiz yıllarda çekilen ve gişede bir hayal kırıklığı yaratan Matrix 4'ün ardından hayranlar yeni bir filme olan ilgilerini koruyor.

Matrix 5'in Hikayesi ve Yönetmeni

Warner Bross'un yapımını üstlendiği yeni filmde senaryo çoğunlukla açıklandı ve yönetmen de belli oldu. Film, Drew Goddard'ın hikayesinden ilerleyecek ve savaş kavramının daha derinlikli bir şekilde ele alınacağı söyleniyor.

Warner Bross Discovery'e göre, serinin beşinci filmi Animatrix izlerinden devam edecek ve topluluklar arası çatışmalar odak noktası olacak. Yönetmenliği ve senaristliği ile tanınan Goddard'ın filmi hayranların beklentilerini karşılayacak gibi duruyor.

Matrix 5, sadece hikaye yönünden değil aksiyon ve görsel efektler açısından da kaliteli bir yapım olacak gibi gözüküyor. Sinemaseverlerin merakla beklediği filmin ne zaman vizyona gireceği ise henüz belirsizliğini koruyor.

Üstteki özet filme dair detaylar içeriyor ve Warner Bross Discovery'in yapım aşamasındaki serüveni hakkında bilgi veriyor.

Belki de Warner Bross, daha öncekilerden farklı bir hikaye anlatımı ile hayranları kendine çekebilir. Matrix 5'in başarılı olup olmayacağı ise ilerleyen zaman içerisinde netlik kazanacak.

Her ne olursa olsun Warner Bross'un Matrix serisinin yeni filmi heyecanla bekleniyor. Gelişmeleri ve detayları merakla bekliyoruz. Sonraki filmin başarısı ise zamanla gösterilecek.

İlginizi çekebilecek konular

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel