LG G6 Raflarda Yerini Yakında Alacak!

LG’nin son zamanlarda patlama yapması beklenen G6 modeli satışa sunuldu. Bütün teknoloji camiasının ağzında olan LG G6 ile ilgili genel bilgi bu haberimizde!


Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden birisi sayılan LG firmasının MWC 2017‘de tanıtmış olduğu yeni amiral gemisi LG G6 Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi açıklandı. Astro Black, Ice Platinum ve Mystic White olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle kullanıcıların karşısına çıkacak olan LG G6, Türkiye üzerinde büyük ilgi uyandıracak gibi gözüküyor. Teknik özellikleri ve kullanıcı odaklı tasarımı ile yeni dönemde çıkan akıllı telefonlardan farklı olarak hediyeler ile gelen LG G6, dünya üzerinde ilk kez bir akıllı telefonda 18:9 ekran boyutu kullanan telefon ünvanını da elinde tutuyor.

BU TELEFON İLE ALIŞTIKLARINIZIN HEPSİNİ UNUTUN

Daha önceden büyük ekranlı bir akıllı telefon kullandıysanız büyüklük nedeni ile eldeki tutuşun zorlaştığını ve cebinize sığmama gibi sorunların olabileceğini de biliyorsunuzdur. LG G6 ile bu sorunların biraz daha önüne geçilmiş gibi duruyor. 18:9 ekran boy oranı ile ince ve uzun bir boyuta sahip olan telefonu, rahatlıkla cebinize sığdıracak ve elinizde de kolaylıkla tutabileceksiniz.

Ön satış kampanyası dahilinde kullanıcılar, 12 – 18 Nisan 2016 tarihleri arasında telekom operatör satış kanallarında LG G6 ile birlikte stoklarla sınırlı olmak üzere LG Minibeam (PH 150) projektöre sahip olma fırsatını yakalayacaklar. Merak etmiş olduğunuzu biliyoruz, LG’nin yeni amiral gemisi niteliğinde olan ve yenilikler ile karşımıza gelen akıllı telefonu LG G6 Türkiye satış tarihi 19 Nisan 2017 olarak belirlendi. LG G6 Türkiye satış fiyatı ise 3 bin 699 TL olacak.

YAZAR: Eren Cem GELBAL

Bilişim sektörünün sürekli gelişmesine ayak uydurmanın zorluğunun farkındayım. Okumuş olduğum Bilgisayar Mühendisliği bölümünün bana katmış oldukları ve benim öğrenmiş olduklarımı en doğru ve tarafsız şekilde sizlere aktarmaya çalışıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book Türkiye’de Tanıtıldı

Samsung'un yeni tabletleri Tab S3 ve Galaxy Book Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor. Samsung Türkiye ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte Tab S3 ve Galaxy Book teknoloji severlere sergilendi ve Samsung Tab S3 ve Galaxy Book'un fiyatları açıklandı. Detaylar haberimizde...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir