iPhone 13’ün Hangi Renkleri Var? İşte Tüm Seçenekler

iPhone 13 kutu içeriği, tasarımı, teknik özellikleri falan derken bir detayı unuttuk. Telefon yakında ön siparişlere açılacak ama bu seride hangi renkler var? Sızıntılarda çok fazla renk gündeme gelmişti. Mor renkten tutun pembe renk seçeneğine kadar iddialarda yer aldığını gördük.

Telefon tanıtıldığı zaman ise bu iddiaların birçoğu boş çıktı. Çünkü renk seçenekleri konusunda beklendiği kadar bir seçenek gelmedi. Peki iPhone 13 renkleri neler? Pro ve temel modelde nasıl renkler var? Bu detaylara bakalım ve yeni akıllı telefonların renk seçeneklerini değerlendirelim.

Temel ve mini modeli bir almak gerekecek. Pro ve Pro Max modelini de yine diğer bir kanat olarak değerlendirmek gerekiyor. Önce temel modelin ve mini modelin renk seçeneklerinin neler olduğuna bakalım.

iPhone 13 ve Mini Modelleri için Renk Seçenekleri

 

Pembe – Biraz soluk duruyor ama sevilebilir

 

Mavi – Yeni bir mavi tonu kullanılmış durumda

 

Gece Yarısı – Uzay grisine çok benziyor ama yeni renk tonu

 

Yıldız Işığı – Kırık beyaza benziyor

 

Kırmızı – Bildiğimiz kırmızı renk seçeneği

iPhone 13 Pro ve Pro Max Modelleri için Renk Seçenekleri

 

Sierra Mavisi – Soluk bir mavi renk seçeneği

 

Gümüş – Bildiğimiz renk seçeneği

 

Altın – Çok sık kullanılan seçeneklerden biri

 

Grafit – Uzay grisine çalan bir renk seçeneği

iPhone 13 renk seçenekleri bu şekilde. Her zaman olduğu gibi Pro modellerinin renklerinin biraz daha soluk olduğunu görüyoruz. Seçenek biraz daha az. Buna karşın temel ve mini modelde ise çok daha fazla seçenek var. Ayrıca temel ve mini modelde yine daha canlı renk seçenekleri bizleri karşılıyor.

Apple’ın iPhone 12 serisine sonradan eklediği Mor seçeneği gibi yeni renk seçeneklerini ekleyip eklemeyeceğini ise zaman gösterecek. Uzun bir süre akıllı telefonlar bu renklerle satışa devam edecek onu biliyoruz. Sonrasında yeni bir renk gelir mi işte orası sürpriz olacak.

İlginizi çekebilecek konular

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel