İOS Reklam Engelleme Yöntemi [Ücretsiz]

İOS işletim sistemleri diğer android işletim sistemlerine göre bir tık daha özgür olmayan kısıtlı bir yapıya sahiptir. Genel olarak hız ve performans tutkunu insanların kullanmayı tercih ettiği bu tür modellerde haliyle sorun ve çözümü basit problemlerde yer almaktadır.

 

Günümüzde birçok yazılım, program, uygulama hatta telefonlar bile reklamlar ile bol bol boğularak kullanıcıların korkulu rüyası haline gelmektedir. Bizlerde sizler için ios cihazlarda reklam nasıl engellenir sorusunun cevabını en kolay bir şekilde anlatmak ve sizleri bilgilendirmek istedik. Lafı daha fazla uzatmadan reklam engelleme işlemine hızlıca geçiş yaparak bizleri hangi işlemlerin beklediğini görelim.

İos [iPhone] Reklam Engelleme Yöntemi

Bu tür cihazlarda maallesef telefonda bulunan tüm reklamları engelleme imkanınız bulunmamaktadır. Gösterilen yöntemlerin ise birçoğu yalan olduğu için uygulamamanızı önermekteyim.

Şimdi sizlere önereceğim reklam engelleme yöntemi ise safari uygulamasında geçerli olan bir reklam engelleme yöntemidir. Safari tarayıcısı üzerinde bulunan tüm reklamları kolaylıkla engelleyerek kolayca tüm işlemlerinizi daha hızlı ve pratik halledebilirsiniz.

 

  • AppStore mağazasına giriş yaparak arama kısmına Adblock Plus yazıyoruz ve ilk çıkan uygulamayı indiriyoruz.
  • İndirme işlemi sağlandığında ana ekran üzerinden uygulamamıza giriş yapıyoruz.
  • Sizleri karşılayan ekranda go it seçeneğine tıklıyoruz ve uygulamadan çıkıyoruz.
  • Telefonumuzdan Ayarlar > Safari > İçerik Engelleyiciler bölümüne tıklıyoruz ve adblock yazan kısmı aktif hale getiriyoruz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz taktirde artık safari tarayıcınız ile her şeyi ücretsiz ve reklamsız bir şekilde kolayca kullanabilme imkanınız bulunmaktadır. Kullanıcı yorumları da dikkatinizi çekerse mutlaka okumanızı öneririm ki gerçekten olumlu yorumların olduğunu söylemeliyim.

Sizlere anlatmış olduğumuz adblock plus uygulaması ile iphone reklam engelleme yöntemi tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Mağaza üzerinde bir çok kullanıcı reklam engelleme uygulaması adında saçma sapan uygulamalar geliştirerek kullanıcıların indirmesini istemektedir, fakat işe asla yaramıyorlar. Bizlerin anlattığı yöntem içerisinde ki uygulamayı kullandığınız taktirde bir problem yaşamadan sorunsuz kullanabilme imkanınız bulunmaktadır.

Keşfetmeye Devam Edin: İlgili Bağlantıları Kullanın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel