Google Chrome Nasıl Güncellenir ?

Bildiğiniz üzere dünya üzerinde milyonlarca insanın kullanmış olduğu ve son derece memnun kaldıkları bir tarayıcı olan chrome aldığı güncellemeler ile birlikte de performans olarak çok daha hızlı bir hale gelmiş durumdadır. Diğer birçok tarayıcıya göre özellik, eklenti, performans, senkronizasyon gibi konularda önde olan chrome, geliştiricileri tarafından daha iyi bir duruma getirilmek için çalışmalara devam edilmektedir.

 

Bu konumuzda sizlere chrome güncelleme yapma işlemini ele almak istedim ki bu durumu internette birçok kişi araştırarak konuya hakim olmak istemektedir. Güncelleme yapma işlemi ise son derece basit ve kolay bir yol ile hızlıca tarayıcınızı güncelleyerek hızlandırma sağlayabilirsiniz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan işlemimize geçerek bizleri hangi adımların beklediğine göz atabiliriz.

Google Chrome Güncellemesi Nasıl Yapılır ?

  1. İlk olarak chrome tarayıcımızı açarak giriş yapıyoruz.
  2. Sağ menü tarafından Ayarlar bölümüne tıklıyoruz.
  3. Açılan ekran üzerinden sol tarafta bulunan Chrome Hakkında kısmına tıklıyoruz.
  4. Buraya tıkladığınız andan itibaren otomatik olarak güncelleme denetleme işlemi başlayacaktır ve sizlere eğer güncel değilse güncelle butonu karşınıza getirecektir.

 

Bu işlemler sonucunda artık chrome güncelleme işlemi yapılmış olacaktır ki güncel bir tarayıcı kullanmanızı şiddetle tavsiye etmekteyim. Geliştirilen güncellemeler ile birlikte artık teknolojinin çok daha ileriye gitmesi sonucunda tarayıcılar da bu durumdan yararlanarak kullanıcılarına büyük avantajlar sağlamaktadır.

Bu yazımızda google chrome güncelleme yapma konusundan bahsettik ve umarım sizler için de faydalı bir konu olmuştur. Aşağıda bulunan yorum kısmına chrome tarayıcı kullanımı ve özellikleri hakkında görüşlerinizi yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek konular

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel