Google Chrome Açılmıyor Sorunu Çözümü

En popüler internet tarayıcısı olan google chrome, içerdiği özellikle ile birlikte insanların tarayıcı konusunda ki ilk tercihi olmaktadır. Bizlerde bu yazımızda sizler için google chrome açılmıyor, google chrome açılmama sorunu, google chrome açılmıyor windows 7 gibi soru başlıklarını bu yazımızda cevap vererek kısa bir şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Bilgisayarlarımıza kurmuş olduğumuz programlar zaman zamana hata verebilmektedir ki bu durumda yapılabilecek birkaç adım bulunmaktadır. Az önce bir forum üzerine chrome açılmıyor ile alakalı bir başlık gördüğüm için bunun üzerine bu yazıyı yazmak ve tabii ki sizleri de bilgilendirmek istedim. Google chrome tarayıcısının açılmama durumunda birkaç yöntemimiz bulunmaktadır fakat eğer sorun çözülmezse kesin çözüm olarak tarayıcınızı kaldırıp yeniden kurmanız faydalı olacaktır.

Birazdan göstereceğim yöntemleri windows 7-8-10 işletim sistemleri üzerinde kolaylıkla deneme yaparak hatayı ortadan kaldırmaya çalışabilirsiniz. Dilerseniz derhal konumuza geçerek bizleri hangi adımların beklediğine göz atabiliriz.

Google Chrome Açılmama Sorunu Çözümü

[alerts alerts_renk=”alert-warning” alerts_icerik=”Buradaki adımları windows 8 işletim sistemi üzerinden gerçekleştirmekteyiz fakat sizler 7 ve 10 üzerinden de işleminizi yapabilirsiniz.”]

  • Adım #1: İlk olarak bilgisayarımızın masaüstüne geliyoruz.
  • Adım #2: Görev çubuğuna sağ tuş yaparak Görev Yöneticisi bölümüne giriyoruz.

 

  • Adım #3: Açılan ekran üzerinden İşlemlersekmesine tıklıyoruz.
  • Adım #4: Burada bulunan tüm google chrome işlemlerine sağ tuş yaparak görevi sonlandır diyoruz.

Bu işlemleri yaptıktan sonra bilgisayarımızı yeniden başlatarak chrome tarayıcımızı yeniden açmayı deniyoruz.

Genel olarak araştırmalarım sonucunda genel bir bütünün bu yöntemi deneyerek çözüme ulaştıklarını gördüm ki sizde de işe yaracağını düşünmekteyim. Eğer bu işlem işe yaramazsa kesin çözüm olarak google chrome kaldırma işlemi yaparak yeniden kurmanızı önermekteyim.

Aşağıda bulunan yorum kısmına google chrome tarayıcısı hakkında ki görüşlerinizi belirtebilir ve aynı zamanda işlemin işe yarayıp yaramadığını da belirtebilirsiniz.

İlginizi çekebilecek konular

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel