Fitbit Blaze Akıllı Saatler Raflardaki Yerini Almaya Baladı!

  • 03 Mart 2016
  • 3.424 kez görüntülendi.
Fitbit Blaze Akıllı Saatler Raflardaki Yerini Almaya Baladı!

Giyilebilir teknoloji ürünleri ile ünlenen dünyanın en büyük giyilebilir teknoloji üreten firması Fitbit CES 2016 fuarında tanıtmış olduğu yeni akıllı saati olan Blaze modelini satışa sundu. Bir süredir bir çok ülkede 200$ fiyat etiketi ile ön sipariş alan akıllı saat artık ön siparişten direkt satışa geçti. Ön sipariş fiyatından farklı bir fiyatta çıkmayan Fitbit Blaze akıllı saat sadece şuanda Amerika’da satışa sunuluyor. Bu modelin farklı pazarlarda satışa sunulması bekleniyor, ancak bu ülkeler arasında Türkiye’nin yer almasına pek ihtimal verilmiyor.

fitbit-blaze-uk-release-date-price-specs-notifications

Fitbit tarafından linux alt yapısı üzerine geliştirilen kendi arayüzü ve alt yapısı ile  Blaze Windows Phone, Android ve iOS işletim sistemine sahip tüm cihazlarla bağlantı kurabiliyor. Normal akıllı saatlerin yapmış olduğu tüm işlemleri yapabilen Fitbit Blaze, en büyük rakiplerinden olan Apple Watch ve Samsung Gear S2 ile yarışabilmesi biraz zor gözüküyor.

Fitbit Blaze, LCD ekran üzerinde akıllı spor tanıma özelliği, nabız ölçme özelliği ve akıllı saat uygulaması olan tüm yazılımları destekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ