Facebook Beğeni Sayısı Gizleme Nasıl Yapılır?

Popüler sosyal medya mecralarından birisi olan facebook,günümüzde halen birçok kişi tarafından kullanılmaya devam eden bir platformdur. Bu yazımızda birçok farklı alanda karşılaştığımız facebook beğeni sayısı gizleme, facebook beğeni gizleme gibi soruları cevaplayarak sizlerle paylaşacağız.

Bilindiği üzere instagram uygulaması üzerinde beğeni gizleme özelliği aktif olarak kullanılmaktadır. İlk olarak İnstagram uygulamasına getirilen bu özellik zaman içerisinde Facebook’ta da aktif olarak kullanılmaya başlanmaktadır.

Yöntem uygulama içerisinde son derece basit ve kolay adımlarla gerçekleştirilmektedir. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan facebook beğeni gizleme nasıl yapılır sorusunun cevabına geçerek bizleri hangi adımların beklediğine kısaca göz atabiliriz.

  • Facebook uygulamamızı açıyoruz.
  • Menü kısmına tıklıyoruz ve seçenekler karşımıza geliyor.
  • Ayarlar ve Gizlilik bölümüne tıklıyoruz ve Ayarlar kısmına girelim.
  • Açılan ekrandan İfade Tercihleri kısmına tıklayalım.
  • Burada her iki seçeneği aktif edebilirsiniz, Diğer Kişilerin Gönderilerindeki kısmını aktif etmesenizde fark etmiyor.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra artık göndermiş olduğunuz tüm paylaşımların beğeni gizleme işlemi kolaylıkla hallolmuş olacaktır.

Buradaki özelliği kullanmanız insanların sizlerin fotoğraflarına sadece beğeni yapabilmesini, beğeni sayısını görememesini sağlamaktadır. Her ne kadar farklı bir özellik olsa da insanların beğeni sayısını görmesi bizler için bir yandan mantıklı gelmektedir, fakat görüş açınız tamamen sizleri ilgilendirmektedir.

Aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizleri Facebook, Twitter ve Pinterest hesaplarımızdan da takip etmeyi unutmayın.

İlginizi çekebilecek konular

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel