En Uygun Fiyatlı Akıllı Saat Modelleri

Giyilebilir teknoloji olarak piyasa üzerinde son yıllar içerisinde dolaşılan ve özellikle saat teknolojisinin olmazsa olmazlarından birisi olan akıllı saat modelleri gün geçtikçe artan bir ilgi ile devam etmektedir.

Birçok ünlü şirket telefon üretmenin yanında ek olarak giyilebilir teknolojiye uygun aletlerin de üretimine başlayarak bu alanda da ilginç bir yapı haline gelmiş durumda diyebilirim.

Akıllı saatler ilk çıktığı günden bu yana kullandığı malzeme ve teknolojik özellikleri ile ayrım halindedir. Birçok şirket ucuz akıllı saat üretmemektedir ki içerisinde bulundurduğu saat özelliklerini çok iyi ve gelişmiş yaptığı için aynı çizgisinden devam etmektedir. Bizler ise sizler için genel olarak piyasa içerisinde ucuz ve kalite olarak normal yapılara sahip olan akıllı saatleri listeleyerek paylaşmak istedik. Daha fazla lafımızı uzatmadan direk listemize geçerek bizleri hangi akıllı ucuz saatlerin beklediğini görebiliriz.

 

Uygun ve işlevli olarak akıllı saat denildiğinde akla gelen ilk akıllı saat modellerinden birisi olan u8 watch, saat piyasasında ilk çıktığı zamanlarda büyük ses getiren modellerden birisidir.

Android ve İos işletim sistemli cihazlarda kullanabileceğiniz bu saat ile arama cevaplama, mesaj okuma, alarm kurma gibi daha birçok işlevi kolayca yerine getirebilirsiniz. Saat yapı itibarı ile plastik bir madde ile kaplanmış durumda fakat yumuşak bir kayış yapısına sahip olduğu için gayet iyi bir hissiyat verdiğini söyleyebilirim.


 

Listemizin ikinci sırasında yer alan akıllı saatimiz ise polosmart markasının PSSW05 isimli modeli yer almaktadır. Fiyat ve performans ürünü olarak değerlendirebileceğim bir saat olan bu modelde birçok aradığınız özellik yer almaktadır.

Marka olarak internet dünyasında akıllı saat kategorisinde kendini geliştiren polosmart bizlere genel olarak uygun fiyatlı ve kaliteli saatlar üretmesi ile listemize girmeyi başarabildi. Gelen arama bildirimleri, mesajları okuma özelliği, sağlık ile alakalı saat işlevlerini kapsaması gibi daha birçok özellik sizleri beklemektedir.


 

Paylaştığımız fiyat çerçeveleri dahilinde sırasına göre en iyi alınabilecek akıllı saatlerden birisi ise case u4 akıllı saat modeli oluyor. Saatimiz içerdiği özellikleri ile birlikte kullanıcıları bir hayli şaşırtmaktadır ki ufaktan bir özelliklerine göz atabiliriz.

Şık bir kordon yapısı ile bizleri karşılayan bu modelde 380 mAh bir batarya kapasitesi ve 4 farklı kordon renk seçimi bulunmaktadır. Bu akıllı saat modeli ile birlikte telefonunuza gelen tüm çağrılara yanıt verebilme imkanınız mevcuttur ki bu çoğu akıllı saat modelinde bulunan bir özellik değildir. Yine aynı şekilde sizleri şaşırtacak özelliklerden bir tanesi ise kameralı akıllı saat olmasıdır ki hafıza kartı takabilme imkanımız olduğu için telefon olmadığında da resim çekebilme imkanımız bulunmaktadır.


 

Akıllı saat denildiğinde genel olarak Apple Watch markası akla gelmektedir ki şahsi görüşüm olarak harika bir tasarım ve özellik yapısına sahip bir modeldir kendisi. A1 Akıllı saat ise Apple’ın geliştirmiş olduğu saat yapısına benzemesi nedeni ile birlikte sizlere paylaşmak istediğim ve fiyat olarak da uygun olduğu için listeye eklemiş bulunmaktayım.

Saatimizin özelliklerini özet geçmek gerekirse ilk olarak kamera ve hafıza kartı destekli olduğunu söyleyebilirim. Türkçe dil desteklemesi çok iyi olmuş ki menü kullanımı vs gayet stabil olarak çalışmaktadır. Saate sim kartı takarak mikrofon ve hoparlör özelliği bulunduğu için arama yaparak istediğiniz kişi ile görüşme sağlayabilirsiniz. iPhone ve Android modeller ile kolay bir bağlantı yapısının olduğunu da söyleyebilirim.


Uygun fiyatlı saat listemizin son sırasında ise yine polosmart markasının bir modeli yer almaktadır. Kasa olarak hepsinde kare yapılara sahip akıllı saatleri paylaşmıştık fakat yuvarlak bir yapı isteyenler içinde bu modeli paylaşarak almanızı tavsiye etmekteyiz.

Bu akıllı saatimizin ise gelen çağrıları cevaplama, gelen bildirim ve mesajları okuyabilme özelliği, adım sayar, sağlık aktiviteleri ve 180 mAh bir batarya kapasitesi sizleri beklemektedir. Okuduğum yorumlar itibari ile genel olarak satın alanlar memnun kalmış ki fiyat çerçevesi dahilinde gayet iyi bir akıllı saat modeli kendisi.

Bu makalemizde sizlere internet üzerinde satılan ve genel olarak uygun fiyatlı, beğeni almış akıllı saat modellerini liste halinde sıralamaktayız. Sizlere paylaştığımız saatleri maallesef tek tek deneme imkanımız olmadığı için inceleme videosu çekemiyoruz fakat alınan değerlendirme ve yorumlardan yola çıkılarak bu listeyi hazırladığımızı söyleyebilirim.

Sizlerin de günlük hayatta kullandığı veya satın almak istediği saat modeli var ise aşağıya yorun kısmına yazarak bizlerle paylaşabilir, gelen cevaplara göre alıp almama da bilgi akışını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bizleri facebook ve twitter hesaplarımızdan takip ederek güncel paylaşımlarımıza göz atabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin: Benzer Konulardaki Diğer Yazılar

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel