BUZZMYVIDEOS’UN YOUTUBE YILDIZLARI ÖDÜL TÖRENİNDE BULUŞTU‏

  • 07 Şubat 2016
  • 4.379 kez görüntülendi.
BUZZMYVIDEOS’UN YOUTUBE YILDIZLARI ÖDÜL TÖRENİNDE BULUŞTU‏

Türkiye’de ilk kez düzenlenen “Youtube Ödül Töreni 2015” ile ünlü içerik üreticileri bir araya geldi. Youtube’da büyük ilgi gören müzik, komedi, güzellik ve oyun kategorisindeki kanallar, sayılarına göre 1 milyon abone ile “Gold Play Button” ve 500 bin aboneye ulaşanlar “Silver Play Button” ödülünün sahibi oldu. Youtube fenomenleri, Youtube Ödül Töreninde hayranları ile bir araya gelme fırsatı da yakaladı.

Kanallar ilk olarak 100 bin abone ile “Silver Play Button” statüsüne ulaştıktan sonra 500 bin abonede “Silver Play Button” ödülünü alabiliyor. BuzzMyVideos’un desteklediği video içerik üreticilerinden SancakOfficial ve Anıl Piyancı “Silver Play Button” statüsüne ulaştı. Webtekno, Enes Batur, Ruhi Çenet ise “Silver Play Button” ödülünün sahibi oldu.1454687115_BuzzMyVideos__1_

Ruhi Çenet, belgesel ve bilgi konularına olan eğiliminden yola çıkarak web’in derinliklerinde derlediği bilgiler ile videolarını hazırlıyor. “Deep web” olarak adlandırdığı video konularında etkileyici çalışmalara imza atıyor. Oyun fenomenlerinden Enes Batur, heyecan verici anlatımı ile oynadığı oyunların videolarını paylaşırken Webtekno ise teknoloji dünyasında gelişen olayları keyifli anlatımı ile sunuyor. SancakOfficial, Anıl Piyancı rap müziğinin ünlü isimleri arasında yer alıyor.

Youtube Ödül Töreni 2015 ‘de Youtube içerik üreticilerinin yanı sıra “Miş Miş” şarkısı ile Simge ve “Sor” şarkısı ile büyük beğeni kazanan Cem Belevi de sahne aldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ