Asus Zenfone 3 çıkı tarihi ve fiyatı!

  • 24 Aralık 2015
  • 2.693 kez görüntülendi.
Asus Zenfone 3 çıkı tarihi ve fiyatı!

Asus’un yeni geliştirmiş olduğu akıllı telefonu ile şuanda başı belada çünkü yeni gelen bilgilere göre Asus Zenfone 3’ün prototipi dışarıya sızdırıldı. Bu durum sonucunda Asus yetkililerinden net bir açıklama gelmemesi çıkan haberleri de doğrular yönde düşünmemize neden oldu.

asus-zenfone-3 konsept

Asus, Zenfone serisi akıllı telefonları ile gönüllerimizde taht kurmayı başarmıştı. Yeni gelecek akıllı telefonu olan Zenfone 3 için bu işleme devam edecek mi merakla bekliyoruz. Şimdi size yeni gelen sızıntılar ile ilgili bilgileri verelim.

Gelen sızıntılara göre Asus Zenfone 3’ün ilk tanıtımı resmi olarak 27 Mayıs 2016 tarihinde yapılacak. Ayrıca Asus Zenfone 3 özellikleri ile de bir çok akıllı telefona meydan okuyacak özelliklere sahip olarak gelecek. Parmak izi okuma, güçlü işlemci, güçlü ram ve kamera ile karşımızda olacak. En çok merak edilen sorulardan bir tanesi de yeni gelecek olan Asus Zenfone 3’ün bataryası, 5000 mAh olabilme ihtimali çok yüksek ve 4 GB ram ve 13 Mp arka 8 Mp ön kamera ile karşımızda olmasını bekliyoruz. Yeni gelecek telefonun ilk çıkış fiyatı ise 499 dolar olacak, ülkemizde ise tahmini olarak Zenfone 3’ün fiyatı 1700 TL civarında olacak.

Asus Zenfone serisi ilk çıktığı günden bu güne kadar olan sürede sizlere en net bilgileri Türkiye’de ilk biz verdik ve vermeye devam edeceğiz. Bizleri takip etmeyi unutmayın 🙂

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ