Apple, Yeni Yıl Özel Sayfasını Yayınladı

Apple’ın belli tatil dönemlerine özel özel çalışmalar yaptığını görüyoruz. Kimi zaman özel günler için hazırlanmış olan özel sayfalarla karşılaşıyoruz kimi zaman ise özel günler şerefine yapılan indirimleri görüyoruz. Yine böyle bir çalışmaya daha imza atan Apple, bu kez yeni yıl için özel bir sayfa hazırladı.

Yeni yılda hediye seçimi için teknolojik çözümleri tercih eden kullanıcılara özel olarak hazırlanan sayfada, Apple’ın ürünlerinin listelendiğini görüyoruz. Apple’ın bu özel sayfada hangi ürünleri listelediğine ve yeni yıl hediyeleri için alternatiflerin neler olduğuna geçelim.

Apple’dan Yeni Yıl Özel Hediye Sayfası

Her zaman olduğu gibi özel sayfanın bir amacı var. Apple’ın buradaki amacı, başta belirttiğimiz gibi yeni yılda teknolojik hediyeler almak isteyenlere öneriler sunmak. Tabii ki Apple’ın kendi ekosistem ürünlerinin sunulduğunu görüyoruz.

Renkli bir sayfa tasarımı yapmayı tercih eden Apple, toplamda 5 ana kategoride ürün sunuyor. Başta Tüm Hediyeler şeklinde bir kategori sunulduğunu görüyoruz. Onun yanında daha çok iPhone modellerini öne çıkaran Fotoğraf ve Video kısmı ve hemen sonrasında da Mac modellerini öne çıkaran Yaratıcılık kategorisi yer alıyor.

Bir sonrasında daha çok aksesuarları ve akıllı saatleri öne çıkaran Sağlık ve Fitness kategorisinin sunulduğunu ve en son da Eğlence kategorisinin karşımıza çıktığını da görmekteyiz.

 

Tüm bu kategoriler içerisinde Apple’ın önerdiği ürünlerini görüyoruz. iPhone modelleri, önerilen Mac modelleri, önerilen akıllı saat modelleri, Beats kulaklıkların da yer aldığı en iyi Apple kulaklıkları ve çok daha fazlası öneriliyor.

Sadece ürün değil aksesuar konusunda da hediye alternatifleri sunulmuş. Çeşitli renklerde AirTag anahtarlık ürünleri, iPhone koruma kılıfları, iPad kılıfları gibi aksesuarlar da sunulmakta.

Apple’ın yeni yıl sayfası için söyleyebileceğim tek kötü yan ise herhangi bir indirim olmaması. Yeni yıl için yapılan bir sayfa bazı ürünlerde indirim yapılsa daha çok ilgi çekebilirdi. Ama onun yerine Apple’ın ürünlerinin gruplandığı bir sayfa yapısı bizi karşılıyor.

Fiyatlar konusunda herhangi bir düzenleme göremedik. Belki yeni yıl daha da yaklaştığında bazı ek kampanyalar olur.

Hayal Gücünüzü Besleyin: Benzer Konulardaki Bağlantıları İnceleyin

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel