AirPods 3 Tasarımı Ortaya Çıktı – İşte Görseller

AirPods 3, yepyeni bir kulaklık olacak iddiası var. Apple’ın AirPods Pro modelinde elde ettiği tecrübeleri yeni modelde uygulamaya koyacağı ve bu sayede de yeni modelin eksiksiz olacağı söyleniyor. Tabii ki bunlar iddia ediliyor ama şu ana kadar kulaklık hakkında kesin bir görsel ya da özellik detayı yoktu.

İşte bu bekleyiş yavaş yavaş son buluyor çünkü yeni kulaklık için de sızıntılar gelmeye başladı. İlk olarak yeni kablosuz kulaklık modellerinin tasarımını gösteren bazı görseller yayınlandı. Yayınlanan bu görseller, tasarımın çok farklı olmayacağını işaret ediyor. Zaten beğenilmiş bir tasarım var ve Apple bunun üzerinden yürümeye devam edecek gibi.

AirPods 3 Tasarımı Nasıl Olacak?

Japonya kaynaklı paylaşılan yeni görseller, kulaklıkların Pro modelindeki gibi hatta biraz daha kısa olacağını gösteriyor. Birinci ve ikinci nesilde kullanılan tasarımdan farklı olarak kısa bir kuyruk seçimi kullanılacağı görülürken, baş kısmında da daha tombul bir kulaklık olacağını göreceğiz.

Pro modelinden birazcık daha farklı olacağı anlaşılan baş kısmının biraz daha toplu olması, bu kısımda yeni sensörler kullanılabileceğini işaret ediyor. Sadece kulaklık başları için sızıntı yok. Kulaklık başlarının yanında kutu için de sızıntılar var.

 

Kutu kısmında alışılmışın dışında hiçbir şey olmayacağını söyleyebiliriz. Kutu kısmında yine dikine yerleşimin yapılacağını göreceğiz. Ayrıca boyutlar kısmında da hemen hemen aynı kutu boyutlarına yer verileceği görülürken, Apple’ın bu kez kutuda da ek sensörler kullanabileceği görüşü hakim.

Yeni serinin fiyatı nasıl olacak ya da ne zaman tanıtılacağı gibi bilgiler şu an için sessizliğini koruyor. Bu bilgiler muhtemelen AirPods 3 tanıtımı yaklaştıkça ortaya çıkacak. Yeni bilgiler geldiği zaman biz de detaya ineceğiz. Açıkçası kişisel olarak tasarımı değil ama teknik özellikleri merak ediyorum.

 

Rakipler ciddi bir şekilde arttı ve Apple’ın başarısını devam ettirmesi için bazı önemli değişiklikler yapması gerekiyor. Mevcut modeller zaten çok iyi. Üzerine neler konacak merak ediyorum. Beklentiler şimdilik yüksek.

Daha Fazla Bilgi İçin: Benzer Konulardaki Diğer Yazılar

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Portobet Güncel