0850 Hat Almak Cosmoscell İle Çok Kolay!

  • 29 Temmuz 2016
  • 114 kez görüntülendi.
0850 Hat Almak Cosmoscell İle Çok Kolay!

Türkiye üzerinde geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkan özel numara tahsisi gün geçtikçe ilerlemeye devam ediyor. 444’lü telefon numaraları ile başlayan bu serüven IP telefonlarla ceplerimize kadar girmeyi başardı. Cosmoscell isimli yeni bir girişim ise müşterilerine normalde olduğundan çok daha uygun fiyatlar ve üst düzey performans güvencesi ile hizmet veriyor.

OBE6FK0

Peki özel numara önemli mi? 

0216,0212,0850i,0232 Alan kodu gibi başlangıca sahip olan telefon numaraları ile müşterilerinize veya çevrenize karşı prestij kazanabilirsiniz. Ayrıca bu numaralara kuracağınız santraller ile hizmet kalitenizi de arttırmanız mümkün.

Sanal santral nedir? 

Sanal Santral, kişisel veya iş amaçlı olarak iletişim ihtiyacınızı çözmeye yönelik bir hizmetler bütünüdür. Sanal Santral size, normal bir santralin yapabildiklerine ek olarak yeni ve teknolojik özelliklere sahip bir sistem sunar. Sanal Santral, sayesinde tüm bu gelişmiş özelliklere sahip olmanın yanı sıra, tasarruflarda sağlarsınız. Sayısallaşan telefon hatlarınızın sabit ücreti ortadan kalktığı gibi, hesaplı görüşme ücretleriyle de, görüşme bedellerini de aşağılara çekersiniz.

Santral Hizmetleri, Sms Hizmetleri ve 0850 telefon numaraları hakkında daha fazla detaylı bilgi için Cosmoscell‘in sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Muratcan Kurtcu dedi ki:

    Siteyi gördükten sonra bu firma ile çalışmaya başladık ve 7/24 ulaşabilme şansınız olduğu için rahatlıkla ve hızlıca sorunlarınızı halledebiliyorsunuz Teşekkkürler technosfer öneriniz için.

BİR YORUM YAZ