YouTube TV Yayın Hayatına Başlangıç Yapıyor!

Dünyanın popüler video sitesi Youtube artık TV sektörüne girecek. Youtube TV ile bütün dengeler değişecek. Detaylı bilgiyi haberimizde paylaştık.


Popüler video kanalı YouTube TV yayın hayatına Google desteği sayesinde bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Video paylaşım platformu olarak hayatına başlayan YouTube yayın hayatına da atılmaya hazırlanıyor. Gelecekte internet tv ortamının yayılacağını düşünen YouTube Google desteği ile birlikte yayınlar yapacak. Gelecekte artık televizyonlarımızın yerini tamamen almaya aday olarak kendisini gösteren Youtube, yeni alt yapısına yüksek miktarda fon ayırdı.

HERKES UYGUN FİYATLARLA ERİŞEBİLECEK

Bu yeni uygulama için YouTube tarafından belirlenen fiyat 35 dolar olarak belirlendi. Bu  miktar ülkemiz için oldukça yüksek bir fiyat. Ülkelere göre farklı fiyat politikaları belirlemeden önce ABD’de hizmet verecek olan uygulama sonraki dönemlerde dünyaya açılmaya başlayacak. Şu için ülkemizde giriş yapılamıyor. Giriş yapmak istediğiniz zaman bir hata sayfasıyla karşı karşıya kalıyorsunuz. Artık televizyonun da internet ortamına gelmesi yeni bir sektör oluşturacak gibi duruyor.

Youtube artık sadece Türkiye’de değil dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerinden birisi olmaya başladı. Herkesin günde 30 dakika üzerinde video izlediği tahmin edilirken en az bir kişinin bile video yüklediği tahmin ediliyor. Eğer sizde Youtube kullanıyorsanız çok yakında çok daha fazla bağımlı bir hale geleceğini söylemek istiyoruz.

YAZAR: Berkay Eke

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan birisiyim. Genel teknoloji konusunda sizler için bir çok içerik üretmeye çalışıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nokia 3310 tanıtıldıktan sonra satışa çıkmaya hazırlanıyor

Efsanevi telefon Nokia 3310 mobil cihaz dünyasına geri dönüyor. Satışa çıkmasına az bir süre kala cihazın hem fiyatı hem resmi satış zamanı belli oldu. İşte yeni model hakkında detaylar..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir