Şimdi Okuyorsunuz
Yılbaı Selfie’lerinizi IDOL3 İle Çekin
İçindekiler
0

Yılbaı Selfie’lerinizi IDOL3 İle Çekin

Yazar: Furkan YURDAKUL22 Aralık 2015

Yaklaşan yılbaşının neşesi her yanımızı sardı. Siz de kendinizi veya sevdiklerinizi mutlu edecek sıra dışı bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız Alcatel OneTouch IDOL3 tam size göre bir seçenek. Üstelik telefon üzerinde kurulu olan kolay selfie çekim modu ve DJ uygulaması, en renkli fotoğraflar ve en çılgın müziklerle yılbaşı gecesinde fark yaratacak.

Dünyanın en hızlı büyüyen telefon üreticileri arasında yer alan Alcatel OneTouch’ın yeni nesil akıllı telefonu IDOL3, tasarımı ve özellikleri ile dikkat çekiyor. IDOL3, dünyada ilk defa karşılıklı yerleştirilen iki JBL hoparlör sayesinde telefonu ters tutarak konuşabilme imkanı sunuyor. Bu özelliğiyle kaliteli müzik dinlemeyi sevenleri yeni bir deneyimle buluşturan IDOL3, 13 mpxl arka kamera ve yeni nesil sensörü ile en eğlenceli ve yaratıcı yılbaşı fotoğraflarının parçası olmayı hedefliyor.Dünyanın ileri mobil internet teknolojisi 4.5G’ye uyumlu özelliği ile nereye giderseniz gidin internetin sonsuz dünyasını parmaklarınızın ucuna getiren IDOL3, sınıfının en iyi bileşenleri ve yazılımıyla üretildi. 4.7 inç ve 5.5 inç olmak üzere iki modeli bulunan yeni nesil akıllı telefonun, technicolor renk teknolojisine sahip yüksek çözünürlüklü ekranı kullanıcılara tüm açılardan kusursuz görüş imkanı sunuyor.Alanında lider tasarımcıların imzasını taşıyan Alcatel Onetouch IDOL3; Turkcell, Vodafone ve Evkur mağazalarında sizleri bekliyor.

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...

Bir yanıt bırakın...