Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Yeni Zenfone 3 Modelleri Geliyor
İçindekiler
0

Yeni Zenfone 3 Modelleri Geliyor

Yazar: Berkay Eke16 Eylül 2016

Asus firması, Zenfone 3 serisi telefonlarına iki yeni birey daha getirmeyi hedefliyor. Yeni Zenfone 3 modellerinin özellikleri sızdırıldı.

Geçtiğimiz mayıs ayı içerisinde Zenfone 3 akıllı telefon modellerini duyura  Asus, özellikle Snapdragon 821 işlemcisini güç birimi olarak kullanan Zenfone 3 Deluxe modeli yoğun ilgi odağı olmayı başardı. Çin’li belgelendirme kuruluşu olan TENAA’ya göre Asus Zenfone 3 serisi telefonlarına 2 yeni model daha hazırlıyor.

Yeni Zenfone 3 Modellerinin Özellikleri

yeni zenfone 3

Görüntüleri sızdırılan ve bazı teknik özellikleri hakkında bilgiler gelen telefonlar, Zenfone 3 modelinin farklı versiyonları olacak gibi duruyor. Yeni çıkacak olan Zenfone 3 modellerinin ikisi de 5.5 inç büyüklükte Full HD Super IPS ekrana sahip olacaklar.

Sekiz çekirdekli Snpdragon 625 işlemcisi kullanacak yeni Zenfone ailesi telefonların bellek konusunda iki farklı model oluyor. Telefonların birinde 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanı bulunurken, diğerinde 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı yer alacak. Tabi bu boyutlar bana yetmez diyorsanız korkmayın, çünkü hafızalar microSD kart aracılığıyla yükseltilebiliyor.

Yeni Zenfone 3 ailesi telefonlarda 4 eksinli OIS özelliğine sahip 16 MP arka, 8 MP ön kamera olacak. Çift SIM kart desteği bulunacak telefonda USB Type-C bağlantı seçeneği yer alacak. Ayrıca parmak izi tarayıcısına sahip olan yeni Zenfonelar 3.000 mAh kapasiteye sahip pili ve Bluetooth 4.2 özelliği ile öne çıkacak.

Berkay Eke / Technosfer

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Berkay Eke
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan kişi

Bir yanıt bırakın...