Giyilebilir Teknoloji
Şimdi Okuyorsunuz
Yeni Yılda Geri Sayım Heyecanı Gear S2 İle Yaanıyor‏
İçindekiler
0

Yeni Yılda Geri Sayım Heyecanı Gear S2 İle Yaanıyor‏

Yazar: Furkan YURDAKUL31 Aralık 2015

Samsung, yılbaşına özel arayüzüyle eşsiz bir deneyim sunan Gear S2 ile stil sahibi bir hediye seçeneği sunuyor.

ISTANBUL, 31 Aralık 2015 – Samsung Electronics, yeni yıla özel son teknoloji ürünleriyle kullanıcılar için en iyi hediye alternatiflerini sunmaya devam ediyor. Değiştirilebilir kayışları ve kişiselleştirilebilir arayüz temaları ile Gear S2, tüketicilerin, kendi stilini ifade etmelerine olanak sağlıyor. Ayrıca Samsung Gear S2, yılbaşına özel geliştirilen arayüzü ile yeni yıl geri sayımına renk katıyor.

Hem klasik hem de spor model seçenekleriyle her tarza uyum sağlayan akıllı cihaz, hızlı ve kolay kullanımı sayesinde de tüketicilerin gün içindeki tüm etkinliklerini rahatça takip edebilme imkanı sunuyor.

Yeni yılda eğlenceyi Gear S2 ile keşfedin

Samsung Gear S2, sahip olduğu uygulamalar sayesinde kullanıcılara daha sağlıklı, daha kolay ve daha eğlenceli bir yıl vaat ediyor. Paslanmaz çelik gövdesi ve şık tasarımıyla cihaz, yeni yılda da yepyeni bir akıllı saat deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. Gear S2, kolayca döndürülebilen çerçevesi ile uzun maillleri okuma ya da istenilen görüntünün yakınlaştırma-uzaklaştırma işlemlerinin rahatlıkla gerçekleştirilmesini sağlıyor. Böylece kullanıcıların günlük koşuşturma içinde her an iletişimde kalmaları ve gün içindeki tüm etkinlikleri takip edebilmeleri olanaklı hale geliyor.

Daha sağlıklı bir yıla merhaba deyin

Otomatik hareket algılama özelliği ile Gear S2, aktivitelerin günlük olarak takibini yaparak, gün içinde ne kadar hareket edildiğinin takibini sağlıyor. Aynı zamanda kalp atış hızını, su ve kafein oranlarını izlemeye yardımcı olan S Health uygulaması, kullanıcıların fit kalmasına da destek oluyor. Sahip olduğu gelişmiş özellikleriyle egzersiz türü seçimi ve adım sayımı yapmaya imkan sağlıyor. Spor kayış seçenekleriyle aktivite sırasında tarzı yansıtmaya yardımcı olan Gear S2, yeni yılda sağlıklı ve fit olmayı hedefleyen kullanıcılar için ideal bir seçenek oluyor.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...

Bir yanıt bırakın...