İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Yemek Sepeti Satıldı
İçindekiler
0

Yemek Sepeti Satıldı

Yazar: Furkan YURDAKUL5 Mayıs 2015

Yemek Sepeti satıldı. Türkiye’nin en büyük online yemek sipariş sitesi satıldı.

Yemek sepeti 2001 yılında kuruldu ve 8 ülkede hizmet veriyor. Bu ülkeler arasında Türkiye’de bulunuyor. Berlin merkezli global online yemek sipariş platformu Delivery Hero tarafından 589 milyon dolara sattın alınan Yemek Sepeti için bugün tam bir dönüm noktası. Şirketin hisselerinin %100’ünü alan Berlin’li firma şirket için çok büyük yenilikler düşünüyor. Yemek Sepeti üzerinden verilen siparişler ve kampanyalar ile ülkemizde kazanmış olduğu güzel ün her geçen gün artıyordu ve bu artışı zirvede bırakmak isteyen kurucular şirketi 589 milyon $ sattı.

Yemek sepeti ile birlikte 32 adet aktif üye sayısına ulaşan Delivery Hero, ayda 10 milyon sipariş alıyor.

yemek-sepeti

yemek sepeti satıldı

Yemeksepeti hakkında:

Ülkemizin ilk ve en büyük online yemek siparişi sitesi olan Yemeksepeti, 2001 yılında kuruldu. Bugün itibariyle 62 ilde ve 10.000’e yakın üye restoran ve aylık aldığı 3 milyon siparişle, milyonlarca kullanıcıya hizmet veriyor. Yemeksepeti Türkiye’nin yanı sıra Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Umman, Lübnan, Ürdün, Suudi Arabistan ve Yunanistan olmak üzere 7 ülkede daha operasyonlarını sürdürüyor.

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...

Bir yanıt bırakın...