Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Xperia Z4,Xperia Z3+ Adıyla Satılabilir
İçindekiler
0

Xperia Z4,Xperia Z3+ Adıyla Satılabilir

Yazar: Onur Demirlendi28 Nisan 2015

Sızan haberlere göre Sony firmasının yeni amiral gemisi Xperia Z4 , tüm dünya ülkelerinde Xperia Z3+ adı ile satılabilir.

Sony , rakiplerinin çok güçlü telefonlar üretmesinin ardından geçtiğimiz günlerde bu rekabete yenik düşmemek için amiral gemisi Xperia Z4 modelini geçtiğimiz günlerde resmen duyurmuştu.Sony , Xperia Z4 modelini anavatanına itafen duyuracak gibi.Yani bunu biraz açarsak , Xperia Z4 ismi sadece Japonya’da kullanılacak gibi gözüküyor.Diğer dünya ülkerinde aynı modelin ismi Xperia Z3+ olarak anılacak.

Telefonun mayıs ayında dünya pazarına sürülmesi planlanıyor.Sony’nin Z4 için tasarladığı model , incelik gibi fiziksel özellikler kullanıcıları pek tatmin etmedi,Sony yakın bir zamanda yeni bir amira gemi duyurusu yapacak gibi.Çünkü Xperia Z4 için tasarlanan aksesuarlar , z3+ modeli için de tamamen uyumlu gözüküyor.

XperiaZ4-LEAK-Sony-01-970-80

Sitede kılıflar bölümünde en dikkat çekici yer ise Z4 kılıflarında Z3+ ifadesinin de yer alması.Bu da global pazarda ismin değişme ihtimalini güçlendirir nitelikte.

Sony’den kısa bir zaman önce Xperia P2 modeline ait sızıntılar internette paylaşıldı.P2 , gelen haberlere göre üst segmente hitap eden bir cihaz olacak ve belkide Sony’nin yeni amiral gemi ünvanını sırtlayacak…

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Onur Demirlendi

Bir yanıt bırakın...