Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Xperia Z4 Türkiye’ye Geliyor !
İçindekiler
0

Xperia Z4 Türkiye’ye Geliyor !

Yazar: Mert Büyük26 Mayıs 2015

Sony Xperia Z4, Japonya’da sessiz bir etkinlikle tanıtılmış ve Sony’nin pek memnun etmeyeceği düşüncesi üzerine sadece Japonya’ya özgü olacağı söylenmişti. Bu haberimiz için tıklayınız 

Fakat Sony ani bir kararla bu telefonun Z3+ ismiyle sunulacağı ve ayrıca Tayvan’da ve Amerika’da satışa çıkacağını söyledi. Bundan sonra ise uluslararası bir şekilde dağıtılacağını söyledi. 

sony

Z3’ün zaten fiyatının düşmesi ve yeni amiral gemisi beklentileri ile baktığımız zaman bu telefonun ne kadar çok ilgi göreceği belirsiz. Fakat Türkiye fiyatının 2499 Lira olması bekleniyor. Tek farkı ise inceliği ve işlemcisi olarak söyleyebiliriz. Ve ayrıca bu telefon Haziran’ın başında Türkiye’de olacak.

Xperia Z4(Z3+ ) Detaylı incelemek için tıklayınız.

Bir ay sonrasında yeni amiral gemisinin çıkması nedeniyle bu telefonu önermediğimizi söyleyebilirim. Ayrıca Snapdragon 810 işlemcisinin ısınması ise, Samsung S6’yı size önermemiz için bir neden .

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...