Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Xperia M4 Aqua İçin Marshmallow’a Direk Geçiş
İçindekiler
0

Xperia M4 Aqua İçin Marshmallow’a Direk Geçiş

Yazar: Berkay Eke18 Temmuz 2016

Sony firması cihazlarını önemsemeye devam ediyor. Xperia M4 Aqua modeli için yapacağı yazılım güncellemesi ile direkt olarak Marshmallow’a geçiş yaptıracak.

Sony Xperia M4 Aqua Android 5.0 Lollipop versiyonu ile piyasaya sürülmüş olup uzun bir süre aynı versiyonla devam etti. Sony firmasının satışa sunduğu ürünlere karşı geniş imtiyazlı yazılım desteği sunması eski modellerinden olan Xperia M4 Aqua modeline de yansımış oldu.

Canadalı iletişim ve medya şirketi olan Rogers tarafından kendi işletim sistemlerini güncellemeleriyle birlikte Xperia M4 Aqua modeli Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini 3 Ağustos tarihinde alacağı duyuruldu.

Şirketin yayınladığı bir güncelleme tablosu ise şöyle;

xperia m4 aqua

Detaylar kısmına baktığımız zaman cihazlara sadece sürüm yükseltme güncellemesi değil aynı zamanda hataların da düzeltilmesi için güncelleme ve güvenlik sertifikasının da yeniden güncelleneceği gözüküyor. Güncellemelerin çıkarılmasıyla birlikte çeşitli bölgelere hızlıca yayılması planlanıyor.

Berkay Eke / Technosfer

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Berkay Eke
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan kişi

Bir yanıt bırakın...