Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Xperia Cosmos’un Görselleri Sızdırıldı
İçindekiler
0

Xperia Cosmos’un Görselleri Sızdırıldı

Yazar: Onur Demirlendi23 Mart 2015

Telefon pazarında iddaalı yükselişini sürdürmek isteyen Sony su geçirmezlik”sloganı ile yola çıktığı Xperia serisi ile piyasada tutunma savaşı veriyor.Çoğu telefon firmanın yanı sıra yılda ikiden fazla telefon çıkarmayan Sony firması , satış rakamlarından memnun olduğunu dile getirse de istediği yükselişi bir türlü sergileyemedi.

Geçtiğimiz günlerde İspanya’da gerçekleşen dünyanın en büyük fuarlarından birisi olan MWC 2015‘te Sony 3 farklı yeni model duyurmuştu. Xperia M4 ,Xperia M4 aqua ve Xperia Z4 tablet modelleri Sony firmasının yeni amiral gemileri olmaya hazırlanıyor.

sony-cosmos (1)

Sony ,her ne kadar Xperia Z4 ile ön plana çıkmaya çalışsa da farklı bir model olan Xperia Cosmos için de çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.Birkaç gün önce internete görseli sızdırılan yeni modelin bazı bilgileri ”upleas” tarafınca Twitter’da paylaşıldı.

Görsellerde en dikkat çeken şey ön kamerada bulunan flaş desteği.Büyük lenslere sahip olan kameraya konumlandırılan flaş selfielere kalite katacak gibi gözüküyor.Cihaz hakkında gelen diğer bilgilere bakıldığı zaman işletim sistemi büyük ihtimal Android 5.0 Lollipop olacak.Cihaz Mediatek yonga seti işlemci ile çalışacak.

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Onur Demirlendi

Bir yanıt bırakın...