Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Xiaomi ve Lenovo Windows Telefon Çıkarıyor !
İçindekiler
0

Xiaomi ve Lenovo Windows Telefon Çıkarıyor !

Yazar: Mert Büyük18 Mart 2015

Söylenenlere göre OEM partnerlerinden Lenovo ve Xiaomi, bu partnerlerde yer alan Microsoft ile bir işbirliğine gidiyor ve Windows işletim sistemli telefonlar çıkarma yönünde adım atıyor. Windows Phone gelişimine son hızla devam ediyor fakat bir türlü beklenen atılımı yapamamıştı..

Xiaomi-Logo-1

Xiaomi ise daha çok Mi Note kullanıcılarına hitap eden bir Windows telefon çıkarmayı hedefliyor. Lenovo’ya göre biraz daha olasılığı düşük olsa da Xiaomi’nin de böyle bir atılımı var. Tam olarak emin olmasak da Xiaomi’nin böyle telefonlar çıkarmasını isteriz bildiğiniz üzere Xiaomi birkaç ülke ile birlikte Türkiye’ye de Haziran ayında girmeyi düşünüyor .Aslında geçen Aralık’ta giricekti fakat sanırım ters giden şeyler oldu Xiaomi tarafında, gelip nasıl bir ilgiyle karşılanacağını göreceğiz.

lenovo-booth-680x380-680x380

 

Lenovo’da ise ihtimaller daha yüksek çünkü Dünya’nın en büyük laptop üreticisi ve Microsoft ile aralarında çok anlaşma bulunuyor. Bu yüzden Windows telefon kullanması çok normal . Daha yeni piyasamıza giren Lenovo bakalım ileriki günlerde Windows Phone’lu telefonlarıyla ilgi çekebilecek mi ..

Windows gelişimine devam ediyor fakat iOS ve Android gitgide aradaki farkı açıyor gibi. Siz hangi mobil sistemi kullanıyorsunuz ?

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...