Xiaomi Mi Powerbank 2 20.000mAh


Son dönemlerde teknoloji pazarında oldukça önemli bir yere sahip olan Xiaomi ürettiği güvenilir ve performanslı powerbankleriyle gündeme geliyor. Bu zamana kadar çıkarılan en büyük boyutlu yedek şarj aletlerinden Xiaomi Mi Powerbank 2 ürününe 20.000 mAh batarya ile Quick Charge 3.0 desteği de geldi.

Xiaomi’nin fiyat-performans açısından oldukça etkili olan ürünleri geliştirilmeye devam ediyor. Akıllı telefonlarda iyi bir pazara sahip olan Xiaomi firması powerbank dünyasına da el attıktan sonra başarıları katlamaya devam etti. Aldığı güvenlik sertifikaları ve hızlı şarj desteği ile açık ve net bir şekilde farkını ortaya koyan Çinli teknoloji devi devasa büyüklükteki 20.000 mAh büyüklüğündeki bataryasını yeniledi.

Xiaomi Mi Powerbank 2 20.000 mAh modelinde bataryanın oldukça büyük olmasınını yanına bir de Qualcomm’un en güncel şarj teknolojisi olan Quick Charge 3.0 desteğini de ekledi. Bu hızlı şarj desteği ile bundan sonra cihazlarınızı prize takmış gibi hızlı bir şekilde kolayca şarj edebileceksiniz.

Xiaomi Mi Powerbank 2

Ayrıca yenilenen powerbank ısınmaya karşı koruma, kısa devre koruması, yüksek ve düşük akım koruma ile enerji kaybını önleyici özel bir sistem ile korunuyor. Bu sayede herhangi bir yanma veya patlama gibi bir durumun önüne geçilmiş oluyor. 6 saat gibi az bir sürede şarj olabilen bu cihaz  24mm incelik ve 330gr ağırlığa sahip.

YAZAR: Berkay Eke

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan birisiyim. Genel teknoloji konusunda sizler için bir çok içerik üretmeye çalışıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nokia 3310 tanıtıldıktan sonra satışa çıkmaya hazırlanıyor

Efsanevi telefon Nokia 3310 mobil cihaz dünyasına geri dönüyor. Satışa çıkmasına az bir süre kala cihazın hem fiyatı hem resmi satış zamanı belli oldu. İşte yeni model hakkında detaylar..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir