İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Xiaomi Ferrari Testlerde Göründü !
İçindekiler
0

Xiaomi Ferrari Testlerde Göründü !

Yazar: Mert Büyük25 Mart 2015

Xiaomi yeni bir cihaz çıkarma çabası içinde ve buda raporlar içinde Ferrari olarak kodlanılmış. Ferrari isminde çıkarsa çok havalı olur diye düşünüyorum. Bu test sonuçlarını da sizlerle aşağıda paylaşmış olalım.

xiaomiferrari

 

Xiaomi yakın zamanda Windows 10 mobil platformu için Microsoft ile birlikte hareket edeceğini açıklamıştı. Bu telefon büyük ihtimal Windows işletim sistemi ile gelecek. Genel teknik özelliklere bakarsak eğer 4 .9 inç FHD (1080×1920) ekrana sahip. Akıllı telefon işlem gücünü ise Adreno 405 grafik birimine ve sekiz çekirdekli 1.6 GHz saat hızında çalışan CortexA53 işlemcisine sahip Snapdragon 615 çipsetinden  karşılıyor. Ayrıca 2 Gb ram ve 16 gb depolama alanı ile birlikte gelen bu telefon micro sd kart ile birlikte depolama alanında sıkıntı olmayacağını gösteriyor. Ana kamera 12 Mp ve ön kamera 5 Mp çözünürlüğüne sahip olacağı belirtiliyor. Android Lollipop ile çıkması beklenen telefon lansman tarihi duyurulunca sizlerle paylaşacağız. Bizi takipte kalın ..

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...