Oyun Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
World of Tanks PlayStation 4 Sürümünün İkinci Beta Etkinliği Bu Hafta Sonu!
İçindekiler
0

World of Tanks PlayStation 4 Sürümünün İkinci Beta Etkinliği Bu Hafta Sonu!

Yazar: Furkan YURDAKUL6 Ocak 2016

8-10 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek Açık Beta boyunca oyun içi özel içerikler ve Başlangıç Paketleri (Founder’s Pack) oyuncuları bekliyor

05.01.2016 — Yarattığı World of … serisi ile milyonlarca kayıtlı oyuncuya ulaşan Wargaming, bugün yaptığı bir açıklamayla World of Tanks PlayStation®4 sürümü için 8-10 Ocak tarihleri arasında ikinci bir Açık Beta hafta sonu düzenleneceğini duyurdu. Oyunseverler 8 Ocak’tan itibaren alabilecekleri özel Başlangıç Paketleri (Founder’s Pack) ile tankçılık serüvenlerine hızlı bir başlangıç yapabilirler.

İçerisinde Premium araçların yanında Premium Hesap süresi, oyun içi para ve özel tanklar gibi oyun içi içerikler bulunan Founder’s Pack, 8 Ocak Cuma günü PlayStation®Store’da satışa sunulacak. Ayrıca Beta Haftasonu boyunca oyuna giren tüm oyunculara, ilk PlayStation® anısına hazırlanan özel bir kamuflaja sahip Amerikan hafif tankı M22 Locust ve T1E6-PS Amerikan hafif tankı da hediye edilecek.

PlayStation® hesabı olan tüm oyunseverler World of Tanks PlayStation®4 sürümünü PlayStation®Plus üyeliğine gerek duymadan ücretsiz olarak oynayabilecekler.

World of Tanks PlayStation®4 sürümü hakkında daha fazla bilgi edinmek için http://console.worldoftanks.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...

Bir yanıt bırakın...